Zdjęcie: IT-LEAD

Software House Wrocław

Eksperci z wysokim doświadczeniem w branży IT, specjalistycznymi narzędziami do tworzenia kodu i wiedzą, której marki nie mogą się wstydzić. To czynniki, które wyróżniają współpracę z naszą firmą programistyczną we Wrocławiu.

Podczas wykonywania każdego zlecenia dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy naszej kooperacji był w 100% satysfakcjonujący nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla Państwa. Każdy ukończony przez nas produkt uwzględnia przedstawione przez klienta oczekiwania i preferencje.

 • Nasze usługi

  Nasza oferta obejmuje szereg usług mających na celu optymalizację i udoskonalenie funkcji wewnętrznych. W pierwszej kolejności koncentrujemy się na Twoich preferencjach i dopasowujemy projekt specjalnie do oczekiwań, z jakimi do nas przychodzisz.

  • Pisanie specjalistycznych kodów
  • Tworzenie aplikacji mobilnych
  • Projektowanie stron internetowych
  • Outsourcing
  • Testowanie gotowych programów
  • Product Design
  • Warsztaty Produktowe Discovery

  Indywidualne podejście do klienta i zlecenia jakim się kierujemy, gwarantuje 100% satysfakcji z każdej nawiązanej relacji. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy wcześniej zdefiniowane wymagania. Dlatego programy, które tworzymy, są dopasowane do Ciebie.

  Zdjęcie: Nasze usługi
 • Nasze zalety

  Zawsze stawiamy klienta na pierwszym miejscu. Wiemy, bowiem że we współpracy najważniejsza jest właściwa komunikacja i zrozumienie swoich potrzeb. Dlatego też jesteśmy zawsze w kontakcie podczas realizacji wszystkich zleceń, tak aby odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z pracą.

  Współpracując z Software House Wrocław, masz gwarancje, że produkty, które regularnie będziesz otrzymywać, są nie tylko oryginalne, ale również wpisują się w obszar specjalizacji marki. Wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami, tak aby finalny produkt, który wytwarzamy, był najwyższej jakości. Przede wszystkim minimalizuje to występowanie błędów.

  Przewidywanie miesięcznych kosztów współpracy

  Oferowane przez nas metody rozliczeń są zawsze jasne i przejrzyste, aby uniknąć problemów i nieporozumień. Rozliczane są tylko ukończone fazy projektu, a nie całkowita kwota przed rozpoczęciem. Za sprawą takiego rozwiązania znacznie łatwiej jest dopasować wszystkie elementy, nie tylko te małe, ale i te duże.

  Możliwość dokonywania poprawek

  Po rozpoczęciu współpracy istnieje możliwość wprowadzenia poprawek w trakcie produkcji. Wiemy, kiedy jest odpowiedni czas na realizację Twoich innowacyjnych pomysłów. Każda nowa propozycja jest uwzględniana z naszym zespołem ekspertów, więc nie ma szans, aby jakość Twojego zamówienia ucierpiała. Możesz zdecydować, czy i jakie zmiany wprowadzić. Dlatego Software House Wrocław nie zmusza Cię do tworzenia z góry skomplikowanych specyfikacji.

  Minimalizacja ryzyka finansowego

  Tworząc podstawowy szkic ostatecznej wersji produktu (MVP), możesz przetestować swoje pomysły i plany rozpoczęcia wspólnej pracy. Działa to doskonale, ponieważ płacisz tylko tyle, ile potrzebujesz do wdrożenia wersji minimalnej. Dzięki temu zabiegowi możesz realnie zobaczyć, jak działa Twój produkt i jego potencjał rynkowy przy minimalnych kosztach.

  Cały proces pozwala nam szybko i regularnie tworzyć nowe wersje naszych produktów. W ten sposób klienci mogą dzielić się swoimi opiniami na temat postępu prac i jakości świadczonych usług.

  Zdjęcie: Nasze zalety
 • Tworzenie aplikacji mobilnych

  Dedykowana aplikacja mobilna, którą wdrażamy, jest zawsze bezpłatna. W większości przypadków piszemy programy na urządzenia mobilne, takie jak między innymi smartfony i tablety. Większa część z nich jest przeznaczona dla dwóch najpopularniejszych systemów operacyjnych: Androida i iOS.

  Doświadczenie naszych ekspertów ds. rozwoju urządzeń mobilnych, wspiera osiągniecie każdego celu, niezależnie czy zależy Ci na stworzeniu aplikacji natywnej, czy cross-platformowej.

  Kompleksowe tworzenie aplikacji mobilnych

  Głównym założeniem, jakim kierujemy się w Software House Wrocław, jest wprowadzenie Cię w każdy etap procesu programistycznego. Przeprowadzamy niezbędną analizę biznesową, określamy zakres projektu UX, testujemy gotowe oprogramowanie, wspieramy utrzymanie produktu finalnego. Wykorzystujemy również całe doświadczenie i wiedzę, które zgromadziliśmy przez wiele lat pracy w branży IT i analizy rynku. Umożliwia to nam opracować produkty doskonałej jakości dla każdego klienta.

  Eksperci ds. rozwoju urządzeń mobilnych

  Zespół naszych specjalistów ds. rozwoju to doświadczeni programiści, ale także ludzie pasjonujący się w technologii i nowościach technologicznych. Dzięki niemalejącym zaangażowaniu i zdobytej wiedzy każdy projekt, który wychodzi od nas, jest w 100% zgodny z panującymi trendami na rynku. Ponadto ciągła chęć rozwoju i podejmowania się nowych wyzwań to cecha wyróżniająca nas wśród innych firm. Sprawiamy, że projekt jest dostosowany do klienta, jak i również bezpieczny w użytkowaniu w dalszym etapie.

  Najnowsze technologie

  Profesjonalizujemy się w budowaniu wieloplatformowych aplikacji napisanych we Flutterze lub natywnie przy użyciu Swift for iOS i Kotlin for Android. Dzięki ich pomocy w świadczeniu usług programistycznych we Wrocławiu mamy pewność, że napisany przez nas kod będzie wysokiej jakości, nowoczesny i kompatybilny z większością urządzeń mobilnych.

  Zdjęcie: Tworzenie aplikacji mobilnych
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania dostosowanego do Twojej firmy?

  • Przeanalizujemy wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania względem realizacji projektu;
  • Oszacujemy koszty związane ze zleceniem;
  • Wykonamy ogólną specyfikację techniczną;
  • Zaprojektujemy, stworzymy i przetestujemy produkt;
  • Wdrożymy programy dostosowane do Twoich potrzeb, a także zaprezentujemy, w jaki sposób należy z nich korzystać;
  • Wspomożemy odpowiednie utrzymywanie i administrację;
  • Będziemy na bieżąco monitorować wszystkie systemy;

  Do naszych specjalizacji należą

  • Aplikacje natywne Windows / Linux / MacOS / iOS / Android
  • Strony webowe frontend / backend
  • Programy przeznaczone dla branży e-Commerce
  • Systemy operacyjne
  • Zabezpieczenia wszystkich informacji
  • Wyspecjalizowane systemy sterowania
  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie
 • Proces tworzenia oprogramowania

  Ten proces jest ustrukturyzowanym podejściem do tworzenia specjalistycznych programów dla systemu i czasami nazywany jest cyklem życia oprogramowania (SDLC). Istnieje kilka możliwych podejść do rozwoju kaskadowego, spiralnego i przyrostowego.

  W procesie tym można wyróżnić konkretne etapy. Warto jednak pamiętać, że mogą one się różnić od siebie w zależności od oczekiwań klienta oraz specyfikacji jego firmy.

  1. Poznanie. Jest to początkowy etap procesu tworzenia oprogramowania i polega on na przekazaniu ogólnych założeń, oczekiwań oraz preferencji dotyczących zlecenia. Eksperci z Software House Wrocław pokazują również rozwiązania, z których warto skorzystać w swoim projekcie.
  2. Projekt. Najpierw powstaje niskobudżetowa próbka, która po zatwierdzeniu zaczyna zmieniać się w ostateczną wersję produktu.
  3. Rozwój. Tworzymy oryginalny kod źródłowy dla Twojego programu, biorąc pod uwagę wcześniejsze ustalenia, oczekiwania i preferencje.
  4. Konserwacja. Jesteśmy w stałym kontakcie, tak aby w każdej chwili być w stanie rozwiązać wszelkie nieprzewidziane problemy i odpowiedzieć na pytania.
  Zdjęcie: Proces tworzenia oprogramowania
 • Korzyści ze współpracy z Software House

  Decydując się na współpracę z naszym Software House we Wrocławiu przy budowie Twojego systemu, otrzymasz rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Dopracowany przez nasz zespół ekspertów system podkreśla kluczowe procesy biznesowe, dzięki którym Twoje produkty i usługi wyróżniają się z tłumu. Jednak współpraca z zaufanym partnerem technologicznym oferuje jeszcze więcej korzyści. Główne zalety korzystania z Software House to:

  1. Oszczędzaj swój budżet. Jednym z pierwszych powodów, dla którego warto zainwestować w nasz Software House, jest obniżenie kosztów. Jest to bardzo mądra decyzja, szczególnie dla startupów lub małych firm. Koszt takiej współpracy jest często o 60% – 70% niższy niż koszt zbudowania działającej struktury w firmie. Software House nie wiąże się z dużymi kosztami, takimi jak podatki, ubezpieczenie zdrowotne, opieka społeczna i tak dalej.
  2. Oszczędzaj czas dzięki wyższej specjalizacji pracy. Zlecając naszej firmie napisanie oprogramowania na żądanie, zadania programistyczne zostaną zwolnione, a Ty odzyskasz swój cenny czas na wykonywanie głównych zadań. W tym samym czasie kiedy będziemy tworzyć dla Ciebie doskonałe jakościowo produkty, możesz udzielić odpowiedzi klientom, skupić się na administracji, sprzedaży, marketingu itp. – na wszystkim, co jest potrzebne, aby wygrać z konkurencją.
  3. Szybki dostęp do utalentowanych i doświadczonych programistów. Software House Wrocław zawsze pomoże Ci zaoferować najbardziej utalentowanych programistów, którzy opanowali swoje umiejętności i wszystkie etapy projektu poprzez lata szkoleń i praktycznego doświadczenia. Mogą również udzielić porad, sugestii lub zaleceń dotyczących tego, co najlepiej pasuje do Twojego modelu biznesowego.
  4. Dostęp do zaawansowanych technologii. Nasza firma Technologia zmienia się w bardzo szybkim tempie, a możliwość aktualizowania produktu o najnowsze technologie to problem, który przetrwa. Na szczęście musisz wydać tysiące dolarów na badania i rozwój lub szkolenie własnego zespołu, ale jedynie niewielką kwotę, aby znaleźć wykwalifikowanego dostawcę usług outsourcingowych, który zrobi to za Ciebie. Ponieważ ich podstawowa działalność polega na oferowaniu klientom rozwiązań technicznych, są oni zobowiązani do aktualizowania o najnowocześniejsze technologie, języki, frameworki, narzędzia i tak dalej.
  5. Jakości produkcji. Bardzo poważnie traktujemy nasze umiejętności zespołowe, dlatego już na wczesnym etapie procesu rekrutacji analizujemy doświadczenie, wiedzę i potencjał naszych przyszłych pracowników. Ma to bezpośrednie odzwierciedlenie w jakości naszych produktów.
  Zdjęcie: Korzyści ze współpracy z Software House
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.