Zdjęcie: IT-LEAD

Software House Warszawa

Specjaliści doświadczeni w branży IT, specjalistyczne narzędzie do pisania kodów oraz wiedza, której nie powstydziłaby się żadna marka. To elementy charakteryzujące współpracę z naszą firmą programistyczną w Warszawie!

Przy każdym zleceniu dokładamy wszelkich starań, aby końcowy wynik naszej współpracy był w stu procentach zadowalający nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla Ciebie. Każde oprogramowanie napisane jest z myślą o oczekiwaniach i preferencjach, jakie zostały nam przedstawione.

 • Nasze usługi

  W przedstawionej przez nas ofercie znaleźć można szereg usług, których celem jest optymalizacja oraz usprawnienie działań zachodzących wewnątrz działalności. Skupiamy się przede wszystkim na Twoich preferencjach, a projekty dostosowujemy specjalnie pod firmę.

  • Tworzenie aplikacji mobilnych
  • Projektowanie stron internetowych
  • Outsourcing programistów
  • Przeprowadzanie testów gotowych oprogramowań
  • Product Design
  • Warsztaty Produktowe Discovery

  Nasze indywidualne podejście do każdego klienta oraz projektu zapewnia stuprocentowe zadowolenie przy wszystkich rozpoczętych współpracach. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy spełnienie założonych wcześniej wymagań, dlatego też programy, które stworzymy, będą dla Ciebie odpowiednie.

  Zdjęcie: Nasze usługi
 • Nasze zalety

  Priorytetem w naszej firmie jest stawianie klienta, czyli Ciebie, zawsze na pierwszym miejscu. Wiemy, że najważniejsza we współpracy jest odpowiednia komunikacja i zrozumienie potrzeb klienta, dlatego też podczas wykonywania wszystkich zleceń, utrzymujemy ciągły kontakt, odpowiadając na każde pytanie dotyczące pracy.

  Współpraca z Software House Warszawa gwarantuje, że wszystkie programy, które regularnie będziesz otrzymywał, będą przede wszystkim oryginalne, ale także dostosowane pod specjalizacje marki.

  Każde zlecenie wykonujemy na maksymalnie wysokim poziomie, tak aby stworzony przez nas końcowy produkt był najwyższej jakości. Dzięki temu między innymi minimalizujemy powstawanie jakichkolwiek błędów.

  Przewidywanie miesięcznych kosztów współpracy

  Oferowany przez nas sposób rozliczania jest zawsze jasny i klarowny, w celu uniknięcia jakichkolwiek problemów i niedomówień. Obowiązuje jedynie opłata za ukończone już etapy realizacji projektu, a nie całościowa kwota jeszcze przed rozpoczęciem. Dzięki takiemu rozwiązaniu dużo łatwiej dopracowywać wszystkie elementy nie tylko tych mniejszych, ale również przy większych zleceniach.

  Możliwość dokonywania poprawek

  Po rozpoczęciu współpracy umożliwiamy nanoszenie poprawek do projektu, nawet podczas jego tworzenia. Wiemy bowiem, że czas jest najlepszym wsparciem dla innowacyjnych pomysłów, dlatego też nie zamykamy się na zmiany. Wszystkie nowe propozycje są uzgadniane z zespołem profesjonalistów, dlatego też nie ma możliwości na pogorszenie jakości zlecenia. Jako klient sam możesz zadecydować czy i jakie zmiany powinny zostać wprowadzone. Tym samym w Software House Warszawa nie zmuszamy do tworzenia z góry złożonych specyfikacji.

  Minimalizacja ryzyka finansowego

  Tworzenie podstawowego zarysu ostatecznej wersji produktu (MVP) pozwala przetestować pomysł i plan, z jakim rozpoczynamy współpracę. Jest to doskonale sprawdzająca się metoda, ponieważ płacisz jedynie za to, co jest niezbędne do realizacji minimalnej wersji, a dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest praktyczne zweryfikowanie pracy produktu i jego możliwości na rynku, przy użyciu minimalnych kosztów.

  Cały proces pozwala nam na szybkie i regularne tworzenie nowych wersji produktu, co z kolei zachęca klienta do dzielenia się opinią na temat zaawansowania prac i jakości świadczonych usług.

  Zdjęcie: Nasze zalety
 • Tworzenie aplikacji mobilnych

  Wdrażane przez nas dedykowane aplikacje mobilne są zawsze na wyciągnięcie ręki. Budujemy programy przeznaczone najczęściej na urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety. Większość z nich jest zbudowana dla dwóch najpopularniejszych systemów operacyjnych – Android i iOS.

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz aplikacji natywnej, czy wieloplatformowej, nasi doświadczeni eksperci ds. rozwoju urządzeń mobilnych pomogą Ci osiągnąć ten cel.

  Kompleksowe tworzenie aplikacji mobilnych

  Głównym celem w Software House Warszawa jest przedstawienie Ci każdego etapu procesu tworzenia. Przeprowadzamy niezbędne analizy biznesowe, definiujemy zakres projektu UX, a także testujemy gotowe oprogramowania i wspomagamy utrzymanie produktu końcowego. Ponadto wykorzystujemy całokształt doświadczenia i wiedzy zebranej przez lata pracy i analizowania rynków z branży IT. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować doskonałe jakościowo produkty dla każdego klienta.

  Eksperci ds. rozwoju urządzeń mobilnych

  Nasi eksperci ds. rozwoju to nie tylko doświadczeni programiści, ale także pasjonaci technologii. Dzięki ich zaangażowaniu oraz zdobytej wiedzy wszystkie projekty wychodzące od nas są w stu procentach spójne z trendami panującymi na rynku. Ciągła chęć rozwoju oraz przyjmowanie nowych wyzwań sprawia, że nasze projekty są, nie tylko dopasowane do klienta, ale również bezpieczne.

  Najnowsze technologie

  Specjalizujemy się w tworzeniu cross-platformowych aplikacji napisanych we Flutterze lub natywnych z wykorzystaniem Swift for iOS development, Kotlin for Android development. Przy ich pomocy, oferując usługi programistyczne w Warszawie, mamy pewność, że pisane przez nas kody są wysokojakościowe, unowocześnione oraz kompatybilne z większością urządzeń przenośnych.

  Zdjęcie: Tworzenie aplikacji mobilnych
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Szukasz specjalistycznego oprogramowania dla Twojej firmy?

  • Analizujemy potrzeby i wymagania oraz oszacujemy budżet projektu (również dla wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej);
  • Wykonujemy ogólną specyfikację techniczną;
  • Projektujemy, tworzymy oraz testujemy;
  • Wdrażamy specjalistyczne programy, a także pokazujemy, w jaki sposób z nich korzystać;
  • Wspomagamy utrzymanie, administrację oraz monitoring systemowy;
  • Na bieżąco monitorujemy i wspomagamy ogólny rozwój stworzonych programów, w celu uniknięcia jakichkolwiek błędów.

  Do naszych specjalizacji należą

  • Aplikacje natywne Windows / Linux / MacOS / iOS / Android
  • Strony webowe frontend / backend
  • Programy przeznaczone dla branży e-Commerce
  • Systemy operacyjne
  • Zabezpieczenia wszystkich informacji
  • Wyspecjalizowane systemy sterowania
  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie
 • Proces tworzenia oprogramowania

  Proces ten jest to ustrukturyzowane podejście do tworzenia oprogramowania dla systemu, czasami nazywane cyklem życia oprogramowania (SDLC). Istnieje kilka podejść, które można zastosować, aby uwzględnić rozwój kaskadowy, spiralny i przyrostowy.

  Proces ten można podzielić na konkretne etapy, jednak należy pamiętać, ze mogą one się różnić w zależności od specyfikacji i oczekiwań, z jakimi do nas przyjdziesz.

  1. Proces poznawczy. Na tym etapie sprawdzany jest pomysł na produkt, z jakim przychodzisz do Software House Warszawa. To również tutaj zespół naszych ekspertów doradzi najlepsze rozwiązania, z których warto skorzystać podczas zlecenia.
  2. Projekt. Początkowo tworzony jest niskobudżetowy wzór, który po akceptacji zaczyna zmieniać się w ostateczną wersję produktu.
  3. Rozwój. Piszemy oryginalny kod źródłowy dla Twojego pomysłu, biorąc pod uwagę wcześniejsze ustalenia, oczekiwania oraz preferencje.
  4. Konserwacja. Na tym etapie nasz zespół pozostaje z Tobą w ciągłym kontakcie, aby w każdej chwili móc rozwiązać nieprzewidziane sytuacje, odpowiedzieć na Twoje pytania lub wyjaśnić funkcjonowanie programu.
  Zdjęcie: Proces tworzenia oprogramowania
 • Korzyści ze współpracy z Software House

  Decydując się na współpracę z naszą firmą programistyczną i zlecając jej zbudowanie systemu, otrzymasz rozwiązanie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby. Oprogramowaniu niekomercyjnemu znacznie trudniej jest zbudować przewagę na rynku. Dostrojony przez nasz zespół ekspertów system podkreśla najważniejsze procesy biznesowe, dzięki którym Twoje produkty i usługi wyróżniają się z tłumu. Jednak współpraca z zaufanym partnerem technologicznym daje znacznie więcej korzyści. Oto kilka najważniejszych zalet płynących ze współpracy z Software House:

  1. Kontrola i elastyczność budżetowa. Koszty relatywnie łatwiej przewidzieć w przypadku software house niż we własnym dziale IT. Zarządzanie budżetem jest łatwiejsze, gdy klient sam decyduje, kiedy przeznaczyć swoją część na rozwój oprogramowania;
  2. Jakość wykonania. W naszej firmie przykładamy ogromną wagę do umiejętności naszego zespołu, dlatego już na etapie rekrutacji analizujemy doświadczenie, wiedzę i potencjał przyszłego pracownika. Przejawia się to bezpośrednio w jakości realizowanych przez nas ofert;
  3. Wypracowane metody i skuteczna komunikacja. Zwinne podejście do tworzenia oprogramowania i struktura Scrum to branżowy standard w Software House Warszawa. Wiemy, że nie ma lepszego sposobu na stworzenie produktu niż współpraca samoorganizujących się, interdyscyplinarnych zespołów;
  4. Oszczędność czasu. Proces rekrutacji, weryfikacji umiejętności, zatrudniania i wyznaczania osób do koordynowania pracy, sporządzania raportów, wszystko kosztuje czas. W przypadku współpracy z naszą firmą wszystko przebiega znacznie sprawniej – klient wybiera osobę do komunikacji i weryfikacji projektu, a resztą zajmujemy się my;
  5. Wsparcie po wdrożeniu. Jest to tzw. okres opieki nad projektem po jego zakończeniu. Obejmuje to między innymi testowanie gotowego programu. Oprócz testowania przed wdrożeniem ważne jest, aby monitorować go długo po wdrożeniu. Dzięki temu ewentualne błędy można szybko znaleźć i naprawić. Dodatkowo, obserwując działanie produktu, umożliwia nam rozbudowanie go lub aktualizowanie w późniejszym czasie.
  Zdjęcie: Korzyści ze współpracy z Software House
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.