Zdjęcie: IT-LEAD

Software House Szczecin

W Software House Szczecin jesteśmy pasjonatami tworzenia innowacyjnych i kreatywnych metod programowych, które pomagają naszym odbiorcom wspierać konkurencyjność w ich branżach.

Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla różnych branż, w tym handlu elektronicznego, bankowości, opieki zdrowotnej i innych. Podczas pracy nad zleceniem używamy najnowszych metod i narzędzi, dzięki którym metody programowe są aktualne i przede wszystkim — skuteczne.

Nasz zespół ciężko pracuje, chcąc zagwarantować Ci metody programowe całkowicie bezpieczne, niezawodne i opłacalne.

Jeśli poszukujesz partnera, który jest zaangażowany w dostarczanie wartościowych usług programistycznych — jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie!

 • Nasze usługi

  Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, testowaniu i integracji. Jako firma zobowiązujemy się do zapewnienia wartościowych usług oprogramowania, które są potrzebne do wyjątkowych potrzeb zainteresowanych.

  Używamy najnowocześniejszych technologii i praktyk, żeby proponowane przez nas metody były skuteczne, bezpieczne i dopasowane do odgórnych wymagań.

  Nasze rozwiązania programowe są dostosowane do użytkowników i ich urządzeń, aby ułatwić korzystanie. Ponadto w firmie programistycznej w Szczecinie skupiamy się na bezpieczeństwie, by nasi klienci mogli bez obawy powierzyć nam swoje dane i informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania programu.

  Oferujemy szeroki zakres produktów programowych, które są projektowane, by służyć wszelkim potrzebom odbiorców.

  • Aplikacje mobilne i webowe
  • Outsourcing doświadczonych programistów
  • Tworzenie oraz testowanie gotowych produktów
  • Product Design

  Ponadto rezultaty zlecenia są kilkukrotnie testowane przez różnych specjalistów z teamu, w celu upewnienia się, że w stworzonym przez nas systemie nie ma żadnych błędów. Przed wysłaniem oprogramowania do odbiorcy, które wypuścimy, jest ono dodatkowo dokładnie testowane, chcąc zapewnić bezproblemowe działanie od początku do końca.

  Zdjęcie: Nasze usługi
 • Nasze zalety

  Wierzymy w dostarczanie najlepszych rozwiązań programistycznych, stworzonych na podstawie najnowszych technologii i dostosowanych do ich specyficznych potrzeb. Staramy się być opłacalni, kładziemy silny nacisk na obsługę i oferujemy różne pakiety, obejmujące predefiniowane zadania i niestandardowe potrzeby rozwojowe.

  • Zatrudniliśmy zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy nieustannie dążą do nienagannej jakości, jeśli chodzi o kodowanie, a co za tym idzie — zadowolenie użytkownika. Z dumą stwierdzamy, że Software House Szczecin nie ma sobie równych pod względem doświadczenia i poziomu pracy, a przez lata wyrobiliśmy reputację doskonałej obsługi.
  • Nasze atuty to wszechstronna wiedza, rozwiązania szyte na miarę, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz wysoce doświadczeni specjaliści, którzy rozumieją Twoje specyficzne cele biznesowe. Szczycimy się świadczeniem rzetelnych usług przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższych standardów jakości na rynku.
  • Eksperci korzystają jedynie z najlepszych dostępnych narzędzi i są zawsze na bieżąco z praktykami branżowymi, trendami i narzędziami. Wykorzystując doświadczone i różnorodne zaplecze naszego personelu technicznego, możemy szybko realizować złożone projekty i tworzyć wysoce zoptymalizowane produkty dla naszych odbiorców. Ponadto wdrażamy najnowocześniejsze technologie i języki programowania, by Twoje potrzeby w zakresie programowania mogły zostać zaspokojone szybko i skutecznie.

  Naszą największą zaletą jest połączenie konkurencyjnych cen z wysokimi standardami jakości w całym procesie rozwoju — od wizualizacji koncepcji po dostarczenie niezawodnego produktu końcowego — gwarantujemy 100% satysfakcji użytkownika.

  Skontaktuj się z nami już dziś, aby zacząć wykorzystywać naszą szeroką gamę zalet!

  Zdjęcie: Nasze zalety
 • Aplikacje mobilne

  Software House Szczecin oferuje szeroki wachlarz korzyści, ponieważ chcemy dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkty i usługi.

  Rozwiązania są zaprojektowane tak, aby były elastyczne, ekonomiczne i łatwe w użyciu. Świadczymy również cenne usługi doradcze, pozwalające naszym klientom uzyskać jak najlepszy zwrot z inwestycji.

  Dzięki zwinnemu podejściu do projektów i dużej dbałości o szczegóły dbamy o to, aby każdy projekt został ukończony terminowo i w ramach budżetu.

  Mamy najbardziej wszechstronne podejście do pisania kodów, koncentrując się na wykorzystaniu najnowszych technologii, aby dostarczać je na czas i w ramach budżetu.

  • Wykorzystujemy nowoczesną technologię podczas procesu
   Wykorzystujemy nowoczesne metody i technologie, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość wyników dla projektu rozwoju aplikacji. Staramy się pozostać w czołówce tej szybko rozwijającej się dziedziny, zapewniając, że wszystko, od kodowania po zarządzanie zespołem, jest zgodne z aktualnymi najlepszymi praktykami. Wykorzystanie takich technologii podczas procesu tworzenia aplikacji, pozwala nam terminowo dostarczać wydajne towary do drzwi klientów.
  • Posiadamy doświadczony i zgrany zespół ekspertów
   W Software House Szczecin jesteśmy dumni z posiadania doświadczonego zespołu pracowników, który może pomóc we wszystkich Twoich potrzebach związanych z pisaniem kodu. Wszyscy nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę w swoich dziedzinach, pracowali nad wieloma projektami w branży technologicznej i posiadają umiejętności niezbędne do znalezienia najlepszych rozwiązań dla rodzaju projektu. Dzięki różnorodnej wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu jesteśmy w stanie zapewnić wyjątkowe rozwiązania dla każdego towaru programistycznego, jaki możesz mieć.
  • Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie
   Jako jeden z nielicznych software house'ów w Polsce przyjęliśmy scrum — innowacyjną metodologię zarządzania projektami, w której postęp projektu jest zarządzany poprzez ciągłe iteracje poprzez cały cykl życia w celu maksymalizacji szybkości, wydajności, dokładności i zadowolenia klienta
  Zdjęcie: Aplikacje mobilne
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Chcesz wznieść swoją firmę na wyżyny doskonałości, przy pomocy specjalistycznego programu? Napisz do nas!

  • Przeanalizujemy Twoje potrzeby i wymagania, a także oszacujemy jaki budżet należy przeznaczyć na projekt;
  • Przygotujemy ogólny opis techniczny;
  • Zaprojektujemy, rozwiniemy i przetestujemy gotowe produkty;
  • Wdrożymy specjalne programy i zademonstrujemy jego używanie;
  • Zapewnimy wsparcie w zakresie konserwacji, zarządzania i monitorowania systemu;
  • Wspomożemy ogólny rozwój tworzonych programów, aby uniknąć błędów.

  Specjalizujemy się w:

  • Aplikacjach natywnych Windows / Linux / MacOS / iOS / Android
  • Stronach webowych frontend / backend
  • Programach przeznaczonych dla branży e-Commerce
  • Systemach operacyjnych
  • Zabezpieczeniach wszystkich danych
  • Wyspecjalizowanych systemach sterowania
  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie
 • Proces tworzenia oprogramowania

  Pisanie kodu to złożony proces, który wymaga przemyślanego planowania i wykonania. Aby upewnić się, że produkt końcowy spełnia oczekiwania, ważne jest, aby programiści oferujący usługi programistyczne w Szczecinie rozumieli różne etapy procesu pisania kodu. Obejmują one planowanie, projektowanie, opracowywanie, testowanie i wdrażanie. Ponadto z czasem potrzebne będzie wsparcie po wdrożeniu, aby aktualizować i ulepszać istniejące aplikacje zgodnie z potrzebami użytkowników. Dzięki zrozumieniu każdego etapu procesu pisania programowania i jego znaczenia dla powodzenia projektu aplikacji programiści mogą tworzyć wydajne produkty spełniające potrzeby odbiorców.

  1. Identyfikacja potrzeb. Na samym początku należy przeprowadzić szereg analiz rynku i burzę mózgów. Przed zbudowaniem towaru programowego należy przeprowadzić dogłębną analizę w celu określenia rentowności towaru. Deweloperzy muszą zdefiniować funkcje i usługi, aby konsumenci mogli jak najlepiej z niego korzystać i uznać je za konieczne i przydatne.
  2. Analiza wymagań. W tym etapie uzgodnimy wymagania techniczne użytkownika oraz dane techniczne proponowanego towaru, aby osiągnąć cele. Ta faza obejmuje szczegółowy opis każdego komponentu, zakresu, zadań programistycznych i parametrów testowych w celu dostarczenia produktu wysokiej wartości.
  3. Projektowanie. Architekci i programiści w Software House Szczecin opracowują zaawansowane specyfikacje techniczne, których potrzebują do tworzenia kodów zgodnie z wymaganiami. Omawiamy czynniki takie jak poziom ryzyka, skład zespołu, zastosowane technologie, czas, budżet, ograniczenia projektowe, metodologia i projekt architektoniczny.
  4. Opracowanie i wdrożenie. Kod programisty jest oparty na specyfikacji produktu i wymaganiach uzgodnionych w poprzednich krokach. Zgodnie z firmowymi procedurami i wytycznymi, front-end deweloperzy budują interfejsy użytkownika i backendy, natomiast administratorzy baz danych tworzą niezbędne informacje. Nasi programiści w Szczecinie również testują i przeglądają własny kod.
  5. Testowanie. W fazie testów oprogramowanie jest sprawdzane pod kątem błędów i weryfikowane jest jego działanie przed udostępnieniem użytkownikom. W tej fazie nasi testerzy-eksperci dokonują przeglądu funkcji produktu, aby upewnić się, że działa on zgodnie z dokumentem analizy wymagań.
  6. Wdrożenie i utrzymanie. Jeśli oprogramowanie jest wolne od błędów, pracownicy mogą wysłać je do odbiorców. Konserwacja może być rozwiązaniem, jeśli jest to drobny problem, ale poważne błędy w oprogramowaniu wymagają aktualizacji.

  Nasz team programistów w Szczecinie zajmuje się najlepszymi usługami i analizami dla naszych odbiorców. Uważamy, że zainteresowani powinni mieć możliwość powierzenia nam swoich informacji i mieć pewność, że odpowiednie programy są bezpieczne i funkcjonalne. Dążymy do jak najlepszych i programistycznych usług.

  Zdjęcie: Proces tworzenia oprogramowania
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.