Zdjęcie: IT-LEAD

Software House Rzeszów

Wykształceni informatycy, doświadczenie nabyte przez lata kursów i badań rynkowych, a także innowacyjna postawa do programowania biznesowego, to znaki rozpoznawcze w Software House Rzeszów!

Podejście z pasją i chęć ciągłego doskonalenia sprawia, że ​​nasz zespół zawsze doskonale spełnia wszystkie Twoje potrzeby, które nam przedstawiasz.

Prócz tego jesteśmy chętni na kolejne pomysły, dlatego też dbamy o ciągłą komunikację, a przekazywane przez nas wiadomości są proste i przede wszystkim klarowne.

U nas otrzymasz oryginalne produkty dostosowane do działalności całej firmy.

 • Nasze usługi

  Oferujemy szeroki wachlarz usług, które umożliwiają klientom szybkie i sprawne projektowanie cyfrowych możliwosci i produktów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niestandardowego procesu, aplikacji, chmury lub rozwoju witryny, możemy pomóc.

  Nasz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów może pomóc w opracowaniu każdego projektu od koncepcji po publikację. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, zapewniając sukces Twojego rozwiązania cyfrowego.

  Jeśli szukasz czegoś innego, nasza dobrze skoordynowana grupa specjalistów może opracować rozwiązanie dostosowane specjalnie do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci urzeczywistnić Twoje pomysły!

  • Aplikacje mobilne i webowe
  • Outsourcing doświadczonych programistów
  • Projektowanie oraz testowanie gotowych produktów
  • Product Design

  Software House Rzeszów specjalizuje się w wysokiej jakości usługach dostarczania oprogramowania dla różnego typu organizacji — zarówno od małych, jak i do dużych. W skład naszego teamu wchodzą doświadczeni profesjonaliści, których pasją jest najwyższa możliwa jakość pracy. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym kształtowanie aplikacji niestandardowych i mobilnych, przetwarzanie w chmurze i projektowanie stron internetowych.

  Głównym założeniem naszej firmy jest sprostanie oczekiwaniom i założeniom naszych klientów i dostarczanie wartościowych usług, które zapewniają rozwój działalności. Oprócz tego nasze świadczenia są dostosowywane do specyficznych założeń każdego projektu.

  Korzystamy z najnowszych technologii i innowacyjnych procesów, aby oferowane przez nas rozwiązania były na najwyższym poziomie i skutecznie wypełniały naszą misję. Ponadto nasi doświadczeni eksperci ściśle współpracują z Państwem od pomysłu do wykonania i zapewniają doskonałe wyniki.

  Zdjęcie: Nasze usługi
 • Nasze zalety

  Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby oferować użytkownikom usługi i rozwiązania wysokiej jakości. Team doświadczonych programistów i inżynierów połączył wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla platform webowych, mobilnych i stacjonarnych, co czyni nas idealnym wyborem dla niezawodnych i wydajnych możliwości technicznych.

  1. Najlepsi specjaliści ds. rozwoju
   Software House Rzeszów dysponuje szerokim gronem ekspertów projektowych, którzy w krótkim czasie mogą świadczyć usługi dopasowane do Twoich potrzeb. Ponadto posiadamy wyjątkowe umiejętności zarządzania projektami oraz szeroką profesjonalną sieć kontaktów, zapewniając pomyślną realizację projektu. Pracując z nami nad rozwojem procesów, korzystasz z niezrównanego doświadczenia połączonego z wiedzą fachową.
   Ponadto, za sprawą naszego doświadczenia w tworzeniu stron webowych, aplikacjach mobilnych, analizie danych i nie tylko, żadna praca nie jest zbyt trudna! Specjalizujemy się również w automatyzacji procesów, rozwiązaniach devops i big data.
  2. Nowoczesne technologie
   Gwarantujemy również szeroką gamę nowoczesnych technologii, które pozwalają nam tworzyć unikalne produkty dopasowane do Twoich potrzeb. Wdrożyliśmy wiele strategii i narzędzi, które sprawiają, że jest to najlepszy wybór do programowania w Łodzi. Naszą siłą są kierownicy projektów, programiści i testerzy, którzy pomagają naszym klientom od koncepcji do wdrożenia.
   Korzystamy również z najnowszych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, aby wypełnić lukę między ideą a rzeczywistością. Wreszcie nasz cenny proces i fakt, że wszystkie produkty są naprawdę zoptymalizowane pod kątem sukcesu.

  Jako ceniony klient współpracujący z naszą firmą programistyczną w Rzeszowie masz dostęp do naszej wiedzy specjalistycznej w zakresie opracowywania innowacyjnych metod od koncepcji projektowych po dostawę produktu. Ponadto oferujemy bezpośredni dostęp do wysokiej wartości wsparcia i aktualizacji od naszego utalentowanego personelu. Dołącz do nas — tam, gdzie sukces spotyka się z doskonałością!

  Zdjęcie: Nasze zalety
 • Aplikacje mobilne

  Nasi doświadczeni programiści o zróżnicowanym doświadczeniu i umiejętnościach pozwalają nam być liderem w swojej dziedzinie, jeśli chodzi o tworzenie produktów internetowych i mobilnych.

  Niezależnie od tego, czy Twoi klienci potrzebują najnowszych rozwiązań dostosowanych do ich działalności, czy po prostu korzystają z najnowszych technologii, możemy skutecznie realizować wszelkiego rodzaju zamówienia.

  Współpraca z wybranym partnerem programistycznym umożliwia zaoszczędzenie czasu i pieniędzy bez tworzenia produktów i rozwijania firmy. Niezależnie od tego, jakiego produktu potrzebujesz, nasi eksperci mogą stworzyć program dostosowany do Twoich potrzeb.

  Dzięki naszym usługom w Łodzi zapewniamy skalowalne i wolne od błędów tworzenie oprogramowania, aby zapewnić naszym klientom przyjemne wrażenia.

  Software House Rzeszów dostarcza świadczenia IT i specjalizuje się od dłuższego czasu w tworzeniu programów. Staliśmy się znani z naszej niezawodnej i bezpiecznej usługi tworzenia niestandardowych produktów w oparciu o Twoje potrzeby biznesowe. Korzystamy z najnowszych technologii programistycznych, takich jak przetwarzanie w chmurze i sztuczna inteligencja, aby zapewnić najlepsze wrażenia z budowania dla Twojego przedsiębiorstwa.

  Zdjęcie: Aplikacje mobilne
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Mając po swojej stronie naszą firmę, masz pewność, że jesteś w najlepszych rękach!

  • Wykonujemy analizę potrzeb i wymagań oraz szacujemy budżet projekt;
  • Zajmujemy się ogólną specyfikacją techniczną;
  • Projektujemy, tworzymy, a następnie testujemy;
  • Przeszkolimy team pracowników ze wszystkich funkcji programu;
  • Wypuścimy produkt na rynek;
  • Zapewnimy utrzymanie, wsparcie oraz aktualizacje systemowe;

  Nasza specjalizacja:

  • Aplikacje natywne Windows / Linux / MacOS / iOS / Android i internetowe frontend / backend
  • Programy przeznaczone dla sektora e-Commerce
  • Systemy operacyjne
  • Zabezpieczenia najważniejszych danych
  • Systemy sterowania
  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie
 • Proces tworzenia oprogramowania

  Jako dostawca usług programistycznych w Rzeszowie koncentrujemy się na dostarczaniu klientom niestandardowych rozwiązań programistycznych. Nasz team inżynierów i projektantów to eksperci w tworzeniu wysokiej wartości aplikacji przy użyciu najlepszych procesów inżynieryjnych.

  1. Krok 1 — Przygotuj zestaw wymagań. W pierwszej fazie ważne jest zebranie wszystkich wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla produktu. W tym celu kierownik projektu rozmawia z interesariuszami, prowadzi badania i zdobywa pomysły potencjalnych użytkowników poprzez prace badawcze.
  2. Krok 2 — Pomyśl o projektowaniu UI/UX. Projekt zaczyna się od grupy osób tworzących wizualne rozwiązanie dla produktu. Ta część procesu nazywa się projektowaniem interfejsu użytkownika i określa, jak użytkownicy postrzegają Twoją aplikację.
  3. Krok 3 — Skoncentruj się na kodowaniu. Etap kodowania jest zwykle najdłuższy, ponieważ stanowi podstawę całego procesu. Zespół programistów przestrzega wymagań programistycznych, aby stworzyć produkt spełniający oczekiwania interesariuszy. Jeśli poprzednie kroki są rzetelnie przestrzegane, a terminologia jest jasna, faza rozwoju nie powinna sprawiać problemów.
  4. Krok 4 — Sprawdź produkt na etapie kontroli jakości. Specjaliści testujący z Software House Rzeszów wyszukują i powiadamiają o wszelkich problemach pojawiających się podczas korzystania z systemu. Ramy testowe mogą się różnić w zależności od projektu, w tym testy automatyczne i ręczne.
  5. Krok 5 — Zadbaj o to, aby produkt działał. Na koniec aplikacja jest wdrażana w środowisku na żywo. Ta faza obejmuje wdrożenie, wsparcie i konserwację wymagane do utrzymania funkcjonowania i aktualności systemu.

  W naszej firmie stosowane są zwinne podejścia do naszego procesu rozwoju, co pozwala nam szybko dostarczać profesjonalne produkty. Zespół wykorzystuje najnowsze technologie, takie jak rozproszone systemy kontroli wersji, menedżery repozytoriów kodu i automatyczne testy, zapewniając pełną zgodność produktu z wymaganiami klientów.

  Zdjęcie: Proces tworzenia oprogramowania
 • Co wyróżnia Software House?

  Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań programistycznych dla różnych klientów. Profesjonalnie zajmujemy się w oferowaniu niestandardowych rozwiązań dla różnych rodzajów przedsiębiorstw, od małych do dużych.

  Nasze świadczenia obejmują tworzenie stron internetowych, tworzenie aplikacji mobilnych / internetowych oraz testowanie. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i innowacyjne procesy, aby dostarczane przez nas rozwiązania były najwyższej jakości i skutecznie spełniały swoje zadanie.

  Ponadto nasi doświadczeni specjaliści będą ściśle z Państwem współpracować od koncepcji do realizacji, zapewniając doskonałe rezultaty.

  Dołącz do nas, aby doświadczyć prawdziwej doskonałości w tworzeniu oprogramowania!

  Zdjęcie: Co wyróżnia Software House?
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.