Zdjęcie: IT-LEAD

Software House Poznań

Kompetentni programiści, doświadczenie zbierane przez lata praktyk i analiz rynkowych, a także innowacyjne podejście do oprogramowań dla firm, to cechy wyróżniające naszą firmę programistyczną w Poznaniu! Podejście pełne pasji i chęci ciągłego rozwoju sprawia, że nasz zespół zawsze doskonale dopasuje wszystkie parametry do Twoich potrzeb, jakie nam przedstawisz.

Ponadto jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dlatego też zależy nam na utrzymywaniu ciągłego kontaktu, a informacje, jakie przekazujemy, są klarowne i przede wszystkim zrozumiałe.

Otrzymasz od nas produkty oryginalne i dostosowane do funkcjonowania całej firmy.

 • Nasze usługi

  W naszej działalności skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu różnego rodzaju aplikacji zarówno na urządzenia mobilne, takie jak telefony czy tablety, ale również aplikacje internetowe. Wszystkie produkty oparte są na najnowszych technologiach, Co sprawia, że już na samym początku minimalizujemy ryzyko pojawienia się błędów.

  Wiemy, jak ważna jest komunikacja pomiędzy wykonawcą, a klientem, dlatego też nigdy nie odmawiamy odpowiadania na zadane przez Ciebie pytania, nawet po zakończeniu realizacji.

  Odezwij się do nas, jeśli interesuje Cię podjęcie współpracy z nami. Chętnie poznamy Twoje pomysły!

  • Aplikacje mobilne i webowe
  • Outsourcing doświadczonych programistów
  • Tworzenie oraz testowanie gotowych produktów
  • Product Design

  W Software House Poznań przede wszystkim kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego klienta, ponieważ wiemy, że tylko w taki sposób będziemy w stanie stworzyć produkt w stu procentach odpowiedni do oczekiwań i preferencji.

  Ponadto to właśnie za sprawą tego mamy możliwość zrealizowania każdego pomysłu, z jakim do nas przyjdziesz.

  Zdjęcie: Nasze usługi
 • Nasze zalety

  Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, dlatego też po rozpoczęciu kooperacji będziemy utrzymywać ciągły kontakt, w celu dopracowywania szczegółów. Zapewniamy, że nasi pracownicy regularnie i na czas będą dostarczać oryginalne oprogramowania zgodne z wcześniej ustalonymi wytycznymi.

  Twoim zadaniem jako klienta będzie jedynie dostarczyć najistotniejszych informacji dotyczących preferencji, specyfikacji firmy i pomysłu na program.

  Całą resztą zajmiemy się my!

  Przewidywany miesięczny koszt

  W naszej firmie ponosisz koszty tych etapów procesu, które już zostały ukończone, przez co mamy możliwość ciągłego wprowadzania zmian i dostosowywania projektu do Twoich potrzeb. Jest to sprawdzone rozwiązanie, którym kierujemy się od dłuższego czasu, dzięki czemu wiemy, że sprawdza się doskonale zarówno przy mniejszych projektach, jak i tych bardziej złożonych.

  Wprowadzanie zmian w każdym momencie procesu

  W Software House Poznań umożliwiamy wprowadzanie zmian na każdym etapie procesu tworzenia, nawet w trakcie jego realizacji. To ty decydujesz jakie zmiany i w którym miejscu należy wprowadzić. Nie oczekujemy od Ciebie, że przyjdziesz do nas z gotowym, udoskonalonym pomysłem, ponieważ mamy świadomość, że najlepsze pomysły potrafią przyjść dopiero z czasem.

  Minimalizujemy ryzyko finansowe

  Nasi pracownicy zaczynają współpracę od tworzenia tzw. wersji próbnej oprogramowania (MVP), dlatego też mamy możliwość sprawdzenia Twojego pomysłu i tego jak będzie działać. Unikamy w ten sposób niepotrzebnych problemów w przyszłości. Takie założenie pozwala uzyskać maksymalne zadowolenie klienta przy użyciu jedynie minimalnych kosztów produkcji.

  Cały proces pozwala nam szybko i regularnie tworzyć nowe wersje naszych produktów. Sprawia to, że klienci mogą dzielić się swoimi opiniami na temat postępu prac i jakości świadczonych usług.

 • Aplikacje mobilne

  Dzięki rozpoczęciu kooperacji z dobrze dobranym partnerem programistycznym masz możliwość zaoszczędzenia zarówno czasu, jak i pieniędzy, jednocześnie nie rezygnując z rozwijania produktu, a co za tym idzie — swojej firmy. Niezależnie od tego, jakiego produktu potrzebujesz do swojej działalności, nasi specjaliści są w stanie stworzyć programy indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb.

  Wśród naszych usług programistycznych w Poznaniu, oferowane jest pisanie oprogramowań, które są skalowane, wolne od jakichkolwiek błędów oraz oferujące przyjemne użytkowanie przez klientów.

  Szczegółowe tworzenie aplikacji

  Nasz zespół specjalistów przeprowadzi Cię krok po kroku po całym procesie tworzenia programu. Ponadto przeprowadzi niezbędną analizę biznesową, określi zakres projektu UX, przetestuje gotowe programy, a także wesprze utrzymanie produktu finalnego. W naszej firmie wykorzystujemy całe doświadczenie i wiedzę, jaką zgromadziliśmy przez lata, pracując i analizując rynki branży IT. To pozwala nam projektować najwyższej jakości produkty dla każdego klienta.

  Eksperci ds. rozwoju urządzeń mobilnych

  Zatrudnieni przez nas programiści to nie tylko doświadczeni programiści, ale także entuzjaści technologii. Za sprawą ich zaangażowania i zdobytej wiedzy każdy projekt wychodzący z naszej firmy jest w 100% zgodny z panującymi na rynku trendami. Ponadto przejawiają oni ciągłą chęć rozwoju i podejmowania się nowych wyzwań, dzięki czemu stworzone projekty są nie tylko innowacyjne, oryginalne, ale nade wszystko – bezpieczne.

  Najnowsze technologie

  Jesteśmy specjalistami od natywnych aplikacji z wykorzystaniem Swift for iOS development, Kotlin for Android development lub cross-platformowych aplikacji napisanych we Flutterze. Gwarantujemy, że zaprogramowane produkty są niezawodne, nowoczesne oraz spójne z większością urządzeń mobilnych.

 • Oprogramowanie na zamówienie

  Chcesz usprawnić działanie firmy za pomocą specjalistycznych oprogramowań? Napisz do Software House Poznań!

  • Wykonujemy analizę potrzeb i wymagań oraz szacujemy budżet projektu (również dla wniosków współfinansowanych z Unii Europejskiej);
  • Zajmujemy się ogólną specyfikacją techniczną;
  • Projektujemy, tworzymy, a następnie testujemy;
  • Przeszkolimy zespół pracowników ze wszystkich funkcji programu;
  • Wypuścimy produkt na rynek;
  • Zapewnimy utrzymanie, wsparcie oraz aktualizacje systemowe;

  Specjalizujemy się w:

  • Aplikacjach natywnych Windows / Linux / MacOS / iOS / Android i internetowych frontend / backend
  • Programach przeznaczonych dla sektora e-Commerce
  • Systemach operacyjnych
  • Zabezpieczeniach najważniejszych danych
  • Systemach sterowania
  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie
 • Proces tworzenia oprogramowania

  Jest to cykl życia procesów, który składa się z dobrze oddzielonej struktury narzuconej w celu rozwoju oprogramowania, które może mieć tendencję na rynku.

  W całym procesie występuje kilka etapów, które mogą się od siebie różnić w zależności od wymagań i preferencji klientów.

  1. Analiza wymagań. W tym kroku najważniejsze jest zebranie wszystkich niezbędnych informacji oraz wymagań funkcjonalnych, jakie chcesz, aby zostały uwzględnione podczas pisania oprogramowania. W tym celu nasi kierownicy projektów będą przeprowadzać z Tobą rozmowy i badania rynkowe.
  2. Projektowanie. Programiści z Software House Poznań stworzą ogólny wzór, z wykorzystaniem minimalnych kosztów, aby upewnić się, że projekt będzie prawidłowo funkcjonował na rynku. Po akceptacji zaczyna zmieniać się w ostateczną wersję.
  3. Kodowanie. Po otrzymaniu dokumentacji projektowej, prace po etapie projektowania dzielone są równo na poszczególne jednostki i moduły. To jest etap, na którym rozpoczyna się właściwe kodowanie. Głównym celem tej fazy jest opracowanie doskonałych kodów przez naszych programistów. Jest to najdłuższa faza w całym protokole.
  4. Testowanie. Na tym etapie wykonywane są wszystkie warianty testów funkcjonalnych, takie jak testy integracyjne, testy jednostkowe, testy systemowe, testy akceptacyjne i testy niefunkcjonalne.
  5. Wdrażanie. Po usunięciu wszystkich błędów z kodowania na etapie testowania, następny krok jest określany jako etap wdrażania. Sfinalizowany kod jest wdrażany do oprogramowania, a następnie wdrażany lub dostarczany klientom do użytku.
  6. Konserwacja. Na tym etapie nasz zespół jest z Tobą w stałym kontakcie, aby w każdej chwili rozwiązywać wszelkie nieprzewidziane sytuacje, odpowiadać na pytania i wyjaśniać, jak działa program.
  Zdjęcie: Proces tworzenia oprogramowania
 • Korzyści ze współpracy z Software House

  Za sprawą współpracy z naszym zespołem z Software House Poznań otrzymasz rozwiązania, w pełni zaspokajające wszystkie Twoje potrzeby.

  Zaletą współpracy z software housem, jak w przypadku większości form outsourcingu, jest wygoda i elastyczność umowy.

  Prowadzi to do płynnego planowania wraz z jasną definicją ram i całkowitych kosztów. Tym samym praca z nami gwarantuje Ci najwyższą jakość finalnego produktu.

  1. Oszczędność czasu
   Jedną z zalet współpracy z nami jest szybko zauważalna oszczędność czasu. Wybór software house'u oznacza, że nie musisz już rekrutować programistów, weryfikować ich umiejętności i zatrudniać pracowników do nadzorowania koordynacji projektu, tworzenia raportów i obsługi testów. 
  2. Specjalizacja technologiczna
   Nasza firma zajmująca się tworzeniem oprogramowań posiada własny stos technologiczny, czyli zestaw najnowszych technologii możliwych do wykorzystania. Taki stos technologiczny składa się z języków programowania, frameworków, bibliotek, narzędzi do projektowania interfejsu użytkownika i interfejsu użytkownika oraz rozwiązań serwerowych. Pozwala to na realizację nowych projektów z wykorzystaniem określonych technologii i narzędzi optymalizacji pracy. W ten sposób poszerzamy naszą bazę wiedzy.
  3. Profesjonalne metody projektowania
   Doświadczony zespół programistów pracuje w wysoce ustrukturyzowanym środowisku. Korzystają z istniejących i sprawdzonych metod, takich jak agile, scrum itp., które poprawiają wydajność i zapewniają łatwy przepływ pracy między wieloma osobami i złożonymi projektami.
  4. Sprawna komunikacja
   Realizacja projektu informatycznego nie ogranicza się tylko do programowania. Kluczowe dla nas jest również zdefiniowanie wymagań i celów, przygotowanie specyfikacji i analiza rozwiązań. Każdy z tych kroków jest tak samo ważny jak każdy inny, a także każdy ma swoją metodologię i procedury. Ponadto obowiązkiem klienta jest identyfikacja problemów i monitorowanie przepływu pracy w celu sprawnej realizacji.
  5. Jakość realizacji
   Koncentrujemy się na pracy programistycznej, dzięki temu możemy opracować efektywne procesy wdrażania i oddelegować do tej pracy najlepszych specjalistów. Środowisko pracy w firmie wymaga ciągłego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia i doskonalenia indywidualnych umiejętności
  Zdjęcie: Korzyści ze współpracy z Software House
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.