Zdjęcie: IT-LEAD

Software House Opole

W Software House Opole z pasją rozwijamy innowacyjne i kreatywne technologie, które pomagają naszym klientom uzyskać przewagę konkurencyjną w ich branży.

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla różnych branż, takich jak e-commerce, bankowość i opieka zdrowotna. Przy realizacji zamówień korzystamy z najnowszych technik i narzędzi. Krótko mówiąc, operacje programowe są aktualne, a przede wszystkim skuteczne.

Nasz team profesjonalistów ciężko pracuje, aby zagwarantować całkowicie bezpieczne, niezawodne i opłacalne programy.

Jeśli szukasz partnera do świadczenia wysokiej wartości usług programistycznych, będziemy idealnym rozwiązaniem.

 • Nasze usługi

  Jesteśmy doświadczoną firmą programistyczną, dostarczającą niestandardowe, innowacyjne i efektywne kosztowo metody IT globalnej klienteli. Oferujemy wiele usług, mogące zaspokoić potrzeby każdego projektu i branży. Od projektowania aplikacji internetowych i mobilnych, rozwiązań e-commerce, analizy Big Data i sztucznej inteligencji, po przepływ pracy DevOps.

  Nasz zespół zdolnych profesjonalistów wykorzystuje nowoczesne technologie i zaawansowane narzędzia, aby zaświadczyć odbiorcom najbardziej efektywne metody w możliwie najkrótszym czasie.

  Z dumą możemy powiedzieć, że świadczenia pomogły wielu firmom rozwijać się i odnosić sukcesy w swoich branżach.

  W Software House Opole rozumiemy, jak trudne jest nadążanie za technologią i jej ciągle zmieniającym się krajobrazem, dlatego też oferujemy szeroki wachlarz usług, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać aktualne trendy technologiczne i rozwiązania dostępne na rynku.

  Nasze świadczenia obejmują programowanie, wsparcie projektowania stron internetowych, doradztwo IT, serwis bezpieczeństwa i wsparcia IT, a także zarządzanie bazami danych i infrastrukturą. Ponadto nasi eksperci starają się dostarczać terminowe i opłacalne rozwiązania wraz z wynikami opartymi na danych.

  • Aplikacje mobilne i webowe
  • Outsourcing doświadczonych programistów
  • Tworzenie oraz testowanie gotowych produktów
  • Product Design

  Świadczymy również przysługi doradcze dla osób poszukujących pomocy w poruszaniu się w powstającym świecie sztucznej inteligencji i technologii uczenia maszynowego. Dzięki silnemu zespołowi ekspertów i doświadczeniu z najnowszymi technologiami na rynku, możemy zagwarantować sukces.

  Zdjęcie: Nasze usługi
 • Nasze zalety

  W naszej firmie dążymy do stworzenia wyjątkowej i wysokowartościowej usługi, która wyróżnia się na tle konkurencji. Wierzymy w dostarczanie optymalnego systemu, dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb i celów.

  Oferujemy szeroki zakres możliwości, od programowania odpowiednich systemów na zamówienie po projektowanie stron internetowych, i zapewniamy kontrolę poziomu na każdym etapie procesu.

  W Software House Opole jesteśmy dumni z dostarczania niezawodnych rozwiązań w terminach i po konkurencyjnych cenach – możesz nam zaufać, a my spełnimy Twoje potrzeby w dowolnym momencie i przy każdym budżecie.

  • Naszymi atutami jest bogate doświadczenie, zdobyte przez wiele lat pracy z niezliczoną liczbą odbiorców, staranne planowanie i dbałość o szczegóły w każdym projekcie oraz wysoko wykwalifikowany team posiadający wiedzę w różnych językach programowania, a także w projektowaniu stron internetowych.
  • Dzięki naszemu bezkonkurencyjnemu połączeniu umiejętności i wiedzy możesz liczyć na nasz team w Opolu w zakresie projektowania innowacyjnych rozwiązań programowych zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie!
  • Jesteśmy jednym z wiodących graczy na rynku, oferującym szereg możliwości od tworzenia programowania na zamówienie i wsparcia po konsulting IT i przysługi zarządzane. Możemy zaoferować szeroki wachlarz korzyści.
  • Nasza doświadczona grupa projektantów zapewnia również, że projekty są realizowane na czas i w ramach budżetu z praktykami zapewniania wartość. Wszystko to gwarantuje, że wymagania naszych odbiorców zostaną spełnione, a oni otrzymają niezrównaną obsługę klienta. Nie tylko dostarczamy naszym klientom doskonałe rozwiązania, ale również mamy do zaproponowania szereg korzyści, przy których współpraca staje się jeszcze lepsza.

  Zalety te obejmują efektywność kosztową, doświadczony zespół zdolny do skalowania w górę lub w dół w zależności od potrzeb odbiorców, nowoczesną technologię, która pomaga organizacji wyprzedzić konkurencję i wiele innych. Stawiając na usługi programistyczne w Opolu, masz pewność, że Twój projekt zostanie obsłużony profesjonalnie i sprawnie, bez uszczerbku na jakości i niezawodności.

  Zdjęcie: Nasze zalety
 • Aplikacje mobilne

  Rozwój produktów zmienia sposób działania przedsiębiorstw i firm. Dlatego też zdecydowaliśmy się tworzyć między innymi doskonałe programy mobilne dla firm. Doświadczeni programiści i projektanci są ekspertami w projektowaniu wydajnych programów mobilnych, spełniających potrzeby naszych klientów na czas i przede wszystkim w ramach budżetu.

  Mamy możliwość zapewnić firmom przewagę doświadczonych programistów. Za sprawą najnowocześniejszych technologii eksperci ds. aplikacji mobilnych są w stanie upewnić się, że Twój projekt jest rozwijany zgodnie z nowoczesnymi standardami i śledzić jego postępy w odpowiednim czasie.

  Najlepsi programiści uważnie śledzą aktualne trendy i eksperymenty w branży, jednocześnie wdrażając te, które pomyślnie przechodzą rygorystyczne testy.

  Dbamy o to, aby tworzone projekty były przyjazne dla użytkownika, bezpieczne i najwyższej jakości dostępnej obecnie na rynku. Współpraca z nami nad Twoim projektem mobilnym gwarantuje nie tylko rzetelny wynik, ale także szybkość i skalowalność.

  Zdjęcie: Aplikacje mobilne
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Chcesz wznieść swoją firmę na wyżyny doskonałości, przy pomocy specjalistycznego programu? Napisz do Software House Opole!

  • Wykonujemy analizę potrzeb i wymagań oraz szacujemy budżet projekt;
  • Zajmujemy się ogólną specyfikacją techniczną;
  • Projektujemy, tworzymy, a następnie testujemy;
  • Przeszkolimy team pracowników ze wszystkich funkcji programu;
  • Wypuścimy produkt na rynek;
  • Zapewnimy utrzymanie, wsparcie oraz aktualizacje systemowe;

  Nasze specjalizacje:

  • Aplikacje natywne Windows / Linux / MacOS / iOS / Android i internetowe frontend / backend
  • Programy przeznaczone dla sektora e-Commerce
  • Systemy operacyjne
  • Zabezpieczenia najważniejszych danych
  • Systemy sterowania
  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie
 • Proces tworzenia oprogramowania

  Nasza firma w Opolu specjalizuje się w projektowaniu programów z myślą o wprowadzaniu na rynek nowoczesnych technologii. Stosujemy usprawniony proces od początku do końca dla wszystkich swoich projektów. Jest on zaprojektowany tak, aby zapewnić jakość na każdym etapie. Zaczyna się to od dokładnej oceny wymagań klienta, a kończy na rygorystycznych procesach zapewniania jakości.

  1. Pierwszy krok polega na zebraniu danych i zrozumieniu potrzeb klientów przed badaniem i opracowywaniem pomysłów na metody programistyczne.
  2. Drugi etap obejmuje projekt architektoniczny i realizację gotowego systemu, po którym następuje testowanie, konserwacja i dostawa. W celu sprawdzenia funkcjonalności i wydajności — wszystkie opracowane z myślą o spełnieniu rygorystycznych standardów kodowania.
  3. Wreszcie możliwości po dostawie, takie jak wsparcie i zbieranie opinii klientów, zapewniają ciągłe aktualizacje, zapewniając zadowolenie z gotowego produktu.

  Dzięki bogatemu doświadczeniu naszej firmy programistycznej w Opolu w projektowaniu produktu możemy zapewnić płynny przebieg każdego projektu od początku do końca.

  Koncentrujemy się na tym, aby proces tworzenia produktu odbywał się zgodnie ze standardami branżowymi, dzięki czemu nasi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości. Nasi wewnętrzni eksperci mają ogromne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla różnych produktów, od projektów mobilnych po złożone aplikacje internetowe.

  Stosując to ustrukturyzowane podejście, zapewniamy klientowi to, co najlepsze z obu światów – efektywność rozwoju i ogólną satysfakcję z dostarczonego produktu.

  Zdjęcie: Proces tworzenia oprogramowania
 • Co wyróżnia Software House?

  Za sprawą naszego unikalnego podejścia do tworzenia oprogramowania i wysokiej wartości możliwości udało nam się wyróżnić na tle konkurencji jako solidny, doświadczony i renomowany dostawca niestandardowych technologii.

  Mamy do zaproponowania wiele usług, które obsługują różne branże, w tym finanse, logistykę, przemysł samochodowy i opiekę zdrowotną. Dedykowany zespół ekspertów w dziedzinie inżynierii i programistom obeznany z technologią sprawia, że nasz Software House jest idealnym wyborem dla każdej organizacji, która chce wdrażać nowoczesne metody techniczne w swoim biznesie.

  Oprócz najwyższej klasy wiedzy i doświadczenia w tworzeniu oprogramowania i rozwoju projektów misją firmy jest również zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta, co zbiega się z ich zobowiązaniem do spełniania przez cały czas najwyższych standardów.

  W Software House Opole wierzymy, że tworzenie wysokiej wartości programów wymaga połączenia umiejętności i wiedzy. Dlatego rekrutujemy najlepsze talenty, które mają dogłębną wiedzę na temat kodowania i mogą dostarczać wiodące w branży pomoce. Pracujemy iteracyjnie z naszymi klientami poprzez cały cykl rozwoju, aby upewnić się, że są w pełni zadowoleni z wyniku.

  Zdjęcie: Co wyróżnia Software House?
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.