Zdjęcie: IT-LEAD

Software House Lublin

W Software House Lublin jesteśmy zespołem tworzącym i angażującym profesjonalistów, którzy z pasją rozwijają i dostarczają rozwiązania programowe, spełniające potrzeby naszych klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu niestandardowych metod programistycznych dla aplikacji internetowych i mobilnych, a reprezentujący nas zespół ma duże doświadczenie w tworzeniu programów dla różnych branż.

Angażujemy się w dostarczanie jakościowych towarów programowych, które są wykorzystywane do szczególnych potrzeb klientów, a proces rozwoju oprogramowania jest ściśle ustrukturyzowany i usprawniony, aby uzyskać najlepsze wyniki.

 • Nasze usługi

  Określamy się mianem firmy programistycznej, która przede wszystkim koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych z zakresu programowania. Naszą ofertę kierujemy do klientów z różnych branż, ponieważ wierzymy, że zawsze znajdzie się miejsce na rozwój metod.

  W wykonywanych przez nas zleceniach używamy jedynie najnowocześniejszego rodzaju rozwiązań, dlatego też nie ma u nas miejsca na błędy i przestarzałe programy. Ponadto jeśli z jakiegoś powodu pojawi się problem w trakcie procesu tworzenia lub już po jego zakończeniu — pozostajemy z Tobą w ciągłym kontakcie, tak aby w każdej chwili móc Ci pomóc.

  Jeśli potrzebujesz pomocy lub interesuje Cię stworzenie specjalistycznych programów — napisz do Software House Lublin!

  • Aplikacje mobilne i webowe
  • Outsourcing doświadczonych programistów
  • Tworzenie oraz testowanie gotowych systemów
  • Product Design

  Dodatkowo każdy rezultat projektu jest wielokrotnie testowany przez różnych członków zespołu, aby upewnić się, że nic nie spowoduje problemów podczas jego wdrażania. Każde oprogramowanie opracowane przez nas jest dokładnie testowane, zanim zostanie wysłane, co gwarantuje im bezproblemową obsługę od początku do końca.

  Grupa inżynierów oprogramowań i projektantów jest pełna ekspertów w tworzeniu wysokiej jakości aplikacji przy użyciu najlepszych procesów inżynieryjnych. Stosowane jest u nas zwinne podejście w procesie rozwoju, co zapewnia szybkie dostarczanie pełnowartościowych produktów.

  Zdjęcie: Nasze usługi
 • Nasze zalety

  Staliśmy się firmą informatyczną, która specjalizuje się w dostarczaniu produktów i świadczeń programistycznych. Nasz team to doświadczeni ludzie, którzy na każdym kroku są zaangażowani w dostarczanie najlepszych jakościowo programów.

  1. Cięcie kosztów. Wynajęcie zewnętrznego partnera z Lublina, aby opracować oprogramowania, może obniżyć koszty, jednocześnie zmniejszając obciążenie pracą. Posiadamy własnych projektantów UI/UX, testerów QA i szereg innych specjalistów. Oznacza to, że team pracujący nad Twoim projektem może pozyskać testera lub projektanta do pracy nad produktem tak długo, jak tego potrzebujesz. Ponadto możemy pracować nad wieloma projektami, rozwijać się zawodowo i zdobywać cenne doświadczenie przy innych projektach w tym samym czasie.
  2. Oszczędność czasu. Programiści Software House Lublin mają doświadczenie w pracy nad różnorodnymi projektami, mogą zasięgnąć porady starszych pracowników i efektywnie pracować nad rozwojem Twojego projektu. Oznacza to krótszy czas dostawy na rynek, a więc daje oczywistą przewagę między innymi nad konkurencją.
  3. Zalety technologiczne. Jesteśmy doświadczonym zespołem w pracy nad szeroką gamą projektów i współpracy z klientami z różnych branż. Wyróżnia nas kompetencja w doborze odpowiedniego stosu technologicznego do konkretnego projektu. Mając dostęp do najnowszych technologii, doskonale wiemy, co działa najlepiej i mamy możliwość szybkiej adaptacji. To z kolei oznacza, że ​​Twoje oprogramowanie zostanie dokładnie opracowane, przy użyciu najlepiej dopasowanej technologii, tak szybko, jak to możliwe.

  Za sprawą naszego doświadczenia i umiejętności posługiwania się różnymi językami programowania, połączonych z innowacyjnym i nowoczesnym podejściem do klienta, możesz mieć pewność, że otrzymany od nas produkt będzie w pełni kompatybilny z Twoją działalnością.

  Zdjęcie: Nasze zalety
 • Aplikacje mobilne

  Specjaliści mogący się pochwalić różnorodnymi doświadczeniami i umiejętnościami umożliwiają nam nazywanie się liderem w projektowaniu systemów i aplikacji zarówno internetowych, jak i mobilnych.

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla swojego biznesu, czy po prostu chcesz korzystać z najnowszych możliwości, nasza firma programistyczna w Lublinie jest w stanie sprawnie zrealizować każde zamówienie.

  Podjęcie współpracy z wybraną firmą programistyczną nie tylko oszczędza czas, ale również pieniądze bez tworzenia produktów i rozwijania biznesu. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, eksperci mogą stworzyć program dopasowany do Twoich potrzeb.

  Za sprawą świadczeń w Łodzi oferujemy skalowalne i wolne od błędów systemy, które zapewnią przyjemne doświadczenie klienta.

  Oferujemy świadczenia IT i od dawna specjalizujemy się w tworzeniu kodów. Staliśmy się znani z naszej niezawodnej i bezpiecznej usługi opracowywania produktów dostosowanych do potrzeb klienta, która jest oparta na potrzebach Twojej firmy. Korzystamy z najnowszych technologii rozwojowych, takich jak przetwarzanie w chmurze i sztuczna inteligencja, aby zapewnić najlepsze doświadczenia budowlane dla Twojej firmy.

  Zdjęcie: Aplikacje mobilne
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Staramy się, aby klienci byli szczęśliwi i zadowoleni z naszych usług. Wierzymy, że ich zadowolenie jest kluczem do naszego sukcesu.

  • Wykonamy dla Ciebie analizę wszystkich wymagań i oczekiwań, a także oszacujemy budżet, jaki musisz przeznaczyć na projekt;
  • Zajmiemy się częścią techniczną;
  • Zaprojektujemy, stworzymy oraz przetestujemy gotowy produkt;
  • Pokażemy, w jaki sposób należy korzystać z programu;
  • Zajmiemy się wdrożeniem oraz konserwacją;
  • Będziemy wspierać, utrzymywać oraz aktualizować system w razie konieczności.

  Do naszych usług programistycznych w Lublinie zalicza się:

  • Aplikacje natywne Windows / Linux / MacOS / iOS / Android i internetowe frontend / backend
  • Programy przeznaczone dla sektora e-Commerce
  • Systemy operacyjne
  • Zabezpieczenia najważniejszych danych
  • Systemy sterowania
  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie
 • Proces tworzenia oprogramowania

  Zatrudniony zespół ekspertów jest zaangażowany w dostarczanie najlepszych usług i analiz. Wierzymy, że odbiorcy powinni być w stanie powierzyć nam swoje dane i informacje oraz być pewnym bezpieczeństwa i działania właściwych programów. Zobowiązujemy się do przestrzegania naszych klientów w zakresie najlepszych i usług programowych.

  1. Identyfikacja potrzeb. Jest to etap badania rynku i tzw. burzy mózgów. Zanim kod zostanie napisany, należy przeprowadzić szeroko zakrojone analizy, aby określić rentowność produktu. Deweloperzy muszą określić funkcje i usługi, które system powinien zapewniać, aby jego docelowi konsumenci mogli jak najlepiej z niego korzystać i uznać je za konieczne i przydatne.
  2. Analiza wymagań. Na tym etapie uzgadniamy wymagania techniczne użytkownika oraz specyfikacje proponowanego kodu, aby osiągnąć swoje cele. Ta faza zawiera szczegółowy opis każdego komponentu, zakres, zadania programistów i parametry testowania w celu dostarczenia kodu wysokiej jakości.
  3. Projektowanie. Architekci z Software House Lublin opracowują zaawansowane specyfikacje techniczne, których potrzebują do stworzenia programów zgodnie z wymaganiami. Omówimy takie czynniki, jak poziomy ryzyka, skład zespołu, stosowane technologie, czas, budżet, ograniczenia projektu, metoda i projekt architektoniczny.
  4. Opracowanie i wdrożenie. Eksperci kodują na podstawie specyfikacji produktu i wymagań uzgodnionych w poprzednich etapach. Zgodnie z firmowymi procedurami i wytycznymi programiści front-end budują interfejsy i back-endy, podczas gdy administratorzy baz danych tworzą odpowiednie dane. Kod jest także testowany i przeglądany.
  5. Testowanie. Faza testowania sprawdza oprogramowanie pod kątem błędów i weryfikuje jego działanie przed dostarczeniem do użytkowników. Na tym etapie zatrudnieni przez nas eksperci-testerzy weryfikują funkcje produktu, aby upewnić się, że działa on zgodnie z dokumentem analizy wymagań.
  6. Wdrożenie i utrzymanie. Gdy oprogramowanie jest wolne od wad, programiści mogą dostarczyć je klientom. Konserwacja może być poprawką, jeśli jest to drobny problem, ale poważne awarie wymagają aktualizacji.
  Zdjęcie: Proces tworzenia oprogramowania
 • Co wyróżnia Software House?

  Software House Lublin to zespół specjalistów zajmujących się tworzeniem projektów dla klienta wraz z zarządzaniem całym procesem – od projektowania i tworzenia do prototypowania i testowania. To miejsce, w którym możesz szybko i skutecznie rozwiązać różne potrzeby technologiczne i informatyczne swojej firmy.

  Usługa ta umożliwia wdrażanie projektu na platformy webowe, mobilne lub desktopowe, co pozytywnie wpłynie na Twoje przedsiębiorstwo.

  Nasza firma to profesjonalna organizacja, która specjalizuje się w polepszaniu jakości Twojego biznesu. Oferujemy elastyczne podejście do projektowania oprogramowania i szerokie możliwości ukierunkowanych na rozwiązywanie problemu dla każdej aplikacji.

  Wyróżniamy się poprzez posiadanie szerszej gamy zasobów do zarządzania projektem i profesjonalnymi usługami.

  Zdjęcie: Co wyróżnia Software House?
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.