Zdjęcie: IT-LEAD

Software House Łódź

Wykwalifikowani programiści, doświadczenie zdobyte przez lata szkoleń i analiz rynku oraz nowatorskie podejście do projektowania biznesowego, to znaki rozpoznawcze w Software House Łódź!

Podejście z pasją i chęć ciągłego doskonalenia sprawia, że nasz team zawsze idealnie dopasuje wszystkie parametry do Twoich potrzeb, które nam przedstawisz.

Ponadto jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dlatego dbamy o stałą komunikację, a przekazywane przez nas informacje są jasne i przede wszystkim zrozumiałe.

U nas możesz otrzymać oryginalne produkty, które są dostosowane do działalności całej firmy.

 • Nasze usługi

  Oferujemy szeroki wachlarz usług, które umożliwiają klientom szybkie i sprawne tworzenie cyfrowych rozwiązań i produktów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tworzenia niestandardowych procesów, aplikacji, chmury czy stron internetowych, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

  Zespół doświadczonych i kompetentnych specjalistów może pomóc w opracowaniu każdego projektu od koncepcji do uruchomienia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do zapewnienia, że Twoje rozwiązanie cyfrowe jest zaprojektowane z myślą o sukcesie.

  Jeśli szukasz czegoś innego, nasz zgrany team może opracować rozwiązania dostosowane specjalnie do Twoich wymogów. Skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli pomóc urzeczywistnić Twoje pomysły!

  •     
  • Aplikacje mobilne i webowe
  •     
  • Outsourcing doświadczonych programistów
  •     
  • Tworzenie oraz testowanie gotowych produktów
  •     
  • Product Design

  Software House Łódź specjalizuje się w wysokowartościowych usługach wytwarzania programów dla różnych rodzajów przedsiębiorstw, od małych do dużych. Zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy z pasją dbają o najwyższą możliwą jakość pracy. Świadczymy szeroki zakres usług, w tym tworzenie aplikacji niestandardowych i mobilnych, przetwarzanie w chmurze, i projektowanie stron internetowych.

  Głównym celem jest przekraczanie oczekiwań odbiorców i dostarczanie usług o wartości dodanej, które zapewniają rozwój ich projektów. Ponadto usługi dostarczane przez nas są dostosowane do specyficznych potrzeb każdego projektu.

  Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i innowacyjne procesy, aby dostarczane przez nas rozwiązania były na najwyższym poziomie i skutecznie spełniały swoje zadanie. Ponadto nasi doświadczeni specjaliści będą ściśle z Państwem współpracować od koncepcji do realizacji, zapewniając doskonałe rezultaty.

  Zdjęcie: Nasze usługi
 • Nasze zalety

  Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać odbiorcom usługi i rozwiązania najwyższej jakości. Team doświadczonych programistów i inżynierów ma łącznie wiele lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania na platformy webowe, mobilne i desktopowe, co czyni nas idealnym wyborem, jeśli chodzi o znajdowanie niezawodnych i skutecznych rozwiązań technologicznych.

  1. Najlepsi specjaliści ds. rozwoju
   W Software House Łódź dysponujemy szeroką gamą specjalistów inżynierii, którzy mogą szybko świadczyć usługi dostosowane do Twoich potrzeb. Ponadto dysponujemy wyjątkowymi umiejętnościami zarządzania projektami i rozległą siecią profesjonalnych kontaktów, aby zapewnić pomyślną realizację projektów. Ostatecznie, współpracując z nami w zakresie rozwoju procesów, korzystasz z niezrównanego doświadczenia połączonego z wiedzą specjalistyczną.
   Ponadto dzięki zebranemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych, aplikacji mobilnych, analizie danych i nie tylko — żadne zadanie nie jest zbyt trudne! Specjalizujemy się również w automatyzacji procesów, rozwiązaniach devops i big data.
  2. Nowoczesne technologie
   Oferujemy również szeroką gamę najnowocześniejszych technologii, które pozwalają nam tworzyć unikalne produkty spełniające wymagania konsumentów. Wdrożyliśmy szereg strategii i narzędzi, które sprawiają, że jesteśmy najlepszym wyborem do budowania programów w Łodzi. Atutami są doświadczeni kierownicy projektów, programiści, testerzy i inni, którzy czekają, aby pomóc Ci przenieść Twój projekt od koncepcji do realizacji.
   Wykorzystujemy również najnowocześniejsze technologie, takie jak sztuczna inteligencja, aby wypełnić lukę między ideą a rzeczywistością. Wreszcie, przeprowadzany proces zapewniania wartość, oraz to, że wszystkie produkty są naprawdę zoptymalizowane pod kątem sukcesu.

  Jako ceniony odbiorca współpracujący z firmą programistyczną w Łodzi, będziesz miał dostęp do wiedzy specjalistycznej w celu opracowania innowacyjnych rozwiązań, od koncepcji projektowych po dostawę produktu. Dodatkowo zapewniamy bezpośredni dostęp do wysokiej jakości wsparcia i aktualizacji od utalentowanych pracowników. Dołącz do nas — tam, gdzie sukces spotyka się z doskonałością!

  Zdjęcie: Nasze zalety
 • Aplikacje mobilne

  Dzięki doświadczonym programistom z różnych środowisk i wiedzy nasza firma może stać się liderem w swojej dziedzinie, jeśli chodzi o tworzenie produktów internetowych i mobilnych.

  Niezależnie od tego, czy klienci potrzebują najnowocześniejszego, szytego na miarę rozwiązania dla swojej firmy, czy po prostu korzystają z najnowszych technologii — potrafimy sprawnie obsłużyć każdy rodzaj zlecenia.

  Podejmując współpracę z dobrze dobranym partnerem programistycznym masz możliwość zaoszczędzenia zarówno czasu jak i pieniędzy bez tworzenia produktu i tym samym rozwoju swojego biznesu. Niezależnie od tego, jakiego produktu potrzebujesz, nasi eksperci mogą stworzyć programy dostosowane do Twoich potrzeb.

  Z dostępnych usług w Łodzi oferujemy tworzenie oprogramowania, które jest skalowalne, wolne od błędów i zapewnia przyjemne doświadczenie dla klientów.

  Software House Łódź to dostawca usług informatycznych, który od dłuższego czasu specjalizuje się w tworzeniu aplikacji. Zasłynęliśmy z niezawodnej i bezpiecznej usługi tworzenia niestandardowych produktów dostosowanych do potrzeb biznesowych zainteresowanego. Korzystając z najnowszych technologii programistycznych, takich jak przetwarzanie w chmurze i sztuczna inteligencja, aby zapewnić firmom najlepsze wrażenia podczas tworzenia.

  Zdjęcie: Aplikacje mobilne
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Mając nas po swojej stronie, możesz być pewien, że jesteśmy najlepszym partnerem do urzeczywistnienia każdego projektu.

  • Wykonujemy analizę potrzeb i wymagań oraz szacujemy budżet projekt;
  • Zajmujemy się ogólną specyfikacją techniczną;
  • Projektujemy, tworzymy, a następnie testujemy;
  • Przeszkolimy team pracowników ze wszystkich funkcji programu;
  • Wypuścimy produkt na rynek;
  • Zapewnimy utrzymanie, wsparcie oraz aktualizacje systemowe;

  Nasza specjalizacja:

  • Aplikacje natywne Windows / Linux / MacOS / iOS / Android i internetowe frontend / backend
  • Programy przeznaczone dla sektora e-Commerce
  • Systemy operacyjne
  • Zabezpieczenia najważniejszych danych
  • Systemy sterowania
  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie
 • Proces tworzenia oprogramowania

  Nasza firma oferująca usługi programistyczne w Łodzi skoncentrowana jest na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań programistycznych dla swoich klientów. Zespół inżynierów i projektantów to eksperci w tworzeniu wysokich gatunkowo aplikacji przy użyciu najlepszych procesów inżynieryjnych.

  1. Krok 1 — Przygotuj zbiór wymagań. Na pierwszym etapie ważne jest zebranie wszystkich wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych produktu. W tym celu kierownicy projektów rozmawiają z interesariuszami, przeprowadzają badania i kreują obraz potencjalnych użytkowników poprzez prace eksploracyjne;
  2. Krok 2 - Pomyśl o UI/UXDesign. W momencie projektowania grupa pracowników zaczyna od opracowania rozwiązania wizualnego produktu. Ta część procesu nazywana jest projektowaniem interfejsu użytkownika i określa sposób, w jaki użytkownicy postrzegają aplikację;
  3. Krok 3 - Skoncentruj się na kodowaniu. Etap kodowania jest zwykle najdłuższy, ponieważ jest podstawą całego procesu. Zespół programistów przestrzega wymagań dotyczących programowania, aby zbudować produkt spełniający oczekiwania interesariuszy. Jeśli poprzednie etapy zostały przeprowadzone rzetelnie, a warunki są jasne, faza deweloperska nie powinna sprawiać kłopotów;
  4. Krok 4 — Przejrzyj swój produkt za pomocą etapu kontroli jakości. Specjaliści ds. testów z Software House Łódź odkrywają i informują o problemach pojawiających się podczas użytkowania systemu. Ramy testowania mogą się różnić w zależności od projektu, w tym testy automatyczne i/lub ręczne;
  5. Krok 5 — Zadbaj o swój produkt na etapie operacyjnym. Na koniec aplikacja jest wdrażana w środowisku na żywo. Ten etap obejmuje wdrożenie, wsparcie i konserwację niezbędną do utrzymania funkcjonalności i aktualności systemu.

  Stosujemy zwinne podejście w procesie rozwoju, co zapewnia szybkie dostarczanie pełnowartościowych produktów. Zespoły wykorzystują najnowsze technologie, takie jak rozproszone systemy kontroli wersji, menedżerowie repozytoriów kodu i automatyczne testy, aby zapewnić, że ich aplikacje są doskonale zgodne z wymaganiami odbiorców.

  Zdjęcie: Proces tworzenia oprogramowania
 • Co wyróżnia Software House?

  W Software House mamy świadomość, że ludzie są największym atutem, dlatego też nasi pracownicy są oddani i zaangażowani w dostarczanie produktów o najwyższej wartości.

  Nieustannie dążymy do zapewnienia światowej klasy obsługi klienta poprzez proste procesy tworzenia oprogramowania, marketingu i wdrażania. Nasz team składa się z wysoko wykwalifikowanych ekspertów z doświadczeniem w różnych technologiach, spójnymi praktykami zapewniania jakości i doświadczeniem w zarządzaniu projektami.

  Możemy zaoferować szybkie terminy dostaw bez uszczerbku dla jakości produktu. Ponadto z dumą ogłaszamy, że jesteśmy opłacalną opcją dzięki konkurencyjnym modelom cenowym, które są możliwe za sprawą usprawnionych przepływom procesów.

  To odróżnia nas od konkurentów i pozwala nam dostarczać klientom najwyższą wartość poprzez wykorzystanie istniejących technologii i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które spełniają zmieniające się wymogi klientów.

  Zdjęcie: Co wyróżnia Software House?
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.