Zdjęcie: IT-LEAD

Software House Gliwice

Kompetentni specjaliści, wieloletnie doświadczenie praktyczne i analiza rynku oraz nowatorskie podejście do tworzenia oprogramowania dla firm wyróżniają naszą firmę programistyczną w Gliwicach! Pasyjne podejście i ciągły rozwój Chęć do tego, aby nasz zespół zawsze idealnie dopasowywał wszystkie parametry do Twoje potrzeby.

Dodatkowo jesteśmy otwarci na negocjacje, dlatego tak ważny jest stały kontakt, a przekazywane informacje są w szczególności klarowne i łatwe do zrozumienia.

Współpracując z nami, otrzymasz oryginalny produkt, który wpisuje się w funkcje całej firmy.

 • Nasze usługi

  Nasza działalność koncentruje się przede wszystkim na tworzeniu różnego rodzaju aplikacji zarówno na urządzenia mobilne, takie jak telefony komórkowe i tablety, jak i stron webowych. Wszystkie programy oparte są na najnowszych technologiach, minimalizując ryzyko błędu od samego początku.

  Wiemy, jak ważna jest komunikacja między pracownikami, dlatego nigdy nie odrzucamy Twoich pytań nawet po zakończeniu zlecenia.

  Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami. Czekamy na Twoje pomysły.

  • Aplikacje mobilne i webowe
  • Outsourcing doświadczonych programistów
  • Tworzenie oraz testowanie
  • Product Design

  W Software House Gliwice kierujemy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego konsumenta, ponieważ wiemy, że tylko w ten sposób można stworzyć produkt w pełni odpowiadający Państwa oczekiwaniom i preferencjom.

  Daje nam to również możliwość realizacji wszelkich pomysłów, które dla nas wymyślisz.

  Zdjęcie: Nasze usługi
 • Nasze zalety

  Zadowolenie konsumenta jest naszym najwyższym priorytetem. W związku z tym zawsze jesteśmy w kontakcie, gdy tylko zaczniemy wspólnie pracować nad dopracowaniem szczegółów. Nasi programiści kierują się wcześniej ustalonymi wytycznymi, aby zapewnić regularne i terminowe dostarczanie autorskich programów.

  Twoim zadaniem jako klienta jest jedynie dostarczanie najważniejszych informacji o twoich preferencjach, specyfikacjach firmy i pomysłach programowych.

  My zajmiemy się resztą!

  Miesięczny kosztorys

  Pokrywasz koszty już zakończonych etapów procesu. Pozwala to na ciągłe wprowadzanie zmian i dostosowywanie zlecenia do swoich potrzeb. To sprawdzone rozwiązanie, które śledzimy od dawna i wiemy, że sprawdza się doskonale zarówno w przypadku małych, jak i bardziej złożonych projektów.

  Dokonywanie zmian w dowolnym momencie procesu

  Software House Gliwice umożliwia wprowadzanie zmian na każdym etapie tworzenia, nawet w trakcie wdrożenia. Zdecyduj, jakie zmiany wprowadzić, a także w którym momencie. Wiemy, że najlepsze pomysły przychodzą z czasem, dlatego nie oczekujemy, że przyjdziesz do nas z gotowym i udoskonalonym pomysłem.

  Zminimalizuj ryzyko finansowe

  Nasi programiści rozpoczynają wspólną pracę od stworzenia tzw. wersji testowej (MVP). Daje nam to możliwość przetestowania Twoich pomysłów i ich funkcjonalności. W ten sposób unikniesz niepotrzebnych problemów w przyszłości. Założenie to skutkuje maksymalnym zadowoleniem przy minimalnych kosztach produkcji.

  Proces ten umożliwia szybkie i regularne tworzenie nowych wersji. Za sprawą tego klienci mają możliwość dzielenia się prywatnymi opiniami dotyczącymi postępu prac i jakości świadczonych usług.

  Zdjęcie: Nasze zalety
 • Aplikacje mobilne

  Współpraca z wybranym partnerem programistycznym pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze bez rezygnacji z programu i firmy. Bez względu na to, jakiego produktu potrzebuje Twoja firma, nasi specjaliści w Gliwicach mogą stworzyć program indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  W ramach naszych usług programistycznych w Gliwicach zapewniamy skalowalne, wolne od błędów i przyjemne tworzenie oprogramowania.

  Szczegółowe opracowanie aplikacji

  Nasz zespół ekspertów przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces tworzenia programu. Dodatkowo wykonuje niezbędną analizę biznesową, definiuje zakres projektu UX, testuje gotowe oprogramowanie oraz wspiera utrzymanie produktu finalnego. Nasza firma wykorzystuje całe doświadczenie i wiedzę, które zgromadziliśmy przez lata, pracując i analizując rynek branży IT. Pozwala nam to tworzyć oprogramowanie najwyższej jakości dla każdego z naszych klientów.

  Specjaliści ds. rozwoju urządzeń mobilnych

  Zatrudniani pracownicy to nie tylko doświadczeni programiści, ale również pasjonaci technologii. Dzięki ich zaangażowaniu i zdobytej wiedzy każdy projekt powstający w naszej firmie jest w 100% zgodny z panującymi trendami rynkowymi. Ponadto tworzone przez nas projekty są nie tylko innowacyjne i oryginalne, ale przede wszystkim bezpieczne.

  Najnowocześniejsze narzędzia i technologie

  Jesteśmy specjalistami w budowaniu aplikacji natywnych z wykorzystaniem aplikacji wieloplatformowych napisanych w Swift for iOS development, Kotlin for Android development lub Flutter. Dbamy o to, aby tworzone nasze produkty były niezawodne, aktualne i kompatybilne z większością urządzeń mobilnych.

  Zdjęcie: Aplikacje mobilne
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Chcesz usprawnić działanie swojej firmy dzięki specjalnie zaprojektowanemu oprogramowaniu? Napisz do Software House Gliwice!

  • Analizujemy Twoje potrzeby i wymagania oraz szacujemy budżet projektu (nawet dla wniosków współfinansowanych przez Unię Europejską);
  • Wykonujemy ogólne specyfikacje techniczne;
  • Projektuj, twórz i testuj gotowe oprogramowanie;
  • Szkolimy swój zespół pracowników we wszystkich funkcjach programu;
  • Wdrażamy nowe produkty;
  • Zapewniamy konserwację, wsparcie i aktualizacje systemu.

  Nasze specjalizacje:

  • Aplikacje natywne Windows / Linux / MacOS / iOS / Android i internetowe frontend / backend
  • Oprogramowania przeznaczone dla sektora e-Commerce
  • Systemy operacyjne
  • Zabezpieczenia najważniejszych danych
  • Systemy sterowania
  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie
 • Proces tworzenia oprogramowania

  Tego typu tworzenie to cykl życia procesu o wyraźnie oddzielonych strukturach nałożonych na rozwój, który ma potencjał, by stać się trendem rynkowym.

  Cały proces składa się z kilku faz, które różnią się w zależności od potrzeb i preferencji klienta.

  1. Analiza wymagań. Ten krok ma na celu zebranie wszystkich niezbędnych informacji i wymagań funkcjonalnych, które chcesz wziąć pod uwagę podczas tworzenia oprogramowania. Nasz kierownik projektu przeprowadzi z Tobą wywiady i badanie rynku.
  2. Projekt. Programiści z Software House Poznań stworzą ogólny wzór, z wykorzystaniem minimalnych kosztów, aby upewnić się, że projekt będzie prawidłowo funkcjonował na rynku. Po akceptacji zaczyna zmieniać się w ostateczną wersję.
  3. Tworzenie kodu. Po otrzymaniu dokumentacji projektowej, pracę po fazie projektowej dzielimy po równo na poszczególne jednostki lub moduły. Tu zaczyna się właściwe kodowanie. Głównym celem tej fazy jest napisanie przez programistów dobrego kodu. Jest to również najdłuższa faza w całym protokole.
  4. Test gotowego programu. Podczas tej fazy przeprowadzane są wszystkie warianty testów funkcjonalnych: t. integracyjne, t. jednostkowe, t. systemowe, t. akceptacyjne i t. niefunkcjonalne.
  5. Realizacja. Po tym, jak faza testowania wyeliminuje wszystkie błędy z kodowania, następny krok nazywany jest fazą wdrażania. Ukończony kod jest wdrażany w oprogramowaniu, a następnie wdrażany lub dystrybuowany do klientów do użytku.
  6. Konserwacja. Na tym etapie nasz zespół będzie z Państwem w stałym kontakcie, aby rozwiązać wszelkie nieprzewidziane okoliczności, odpowiedzieć na wszelkie pytania i wyjaśnić, jak działa program.
  Zdjęcie: Proces tworzenia oprogramowania
 • Korzyści ze współpracy z Software House

  Współpraca z zespołem Software House Gliwice daje rozwiązanie idealnie spełniające wszystkie Twoje potrzeby.

  Jak w przypadku większości form outsourcingu, zaletą współpracy z software house jest wygoda i elastyczność umowy.

  Umożliwia to bezproblemowe planowanie z jasnymi ramami i ogólną definicją kosztów. Dlatego współpraca z nami gwarantuje najwyższą jakość finalnego produktu.

  1. Software House pozwala zaoszczędzić czas
   Jedną z korzyści płynących ze współpracy z nami jest natychmiastowa oszczędność czasu. Wybór software house'u eliminuje konieczność rekrutacji programistów, sprawdzania ich umiejętności i zatrudniania personelu do nadzorowania koordynacji projektu, pisania raportów i przeprowadzania testów. 
  2. Technologia na wysokim poziomie
   Nasza firma programistyczna ma własny stos technologiczny. Takie stosy technologiczne składają się z języków programowania, struktur, bibliotek, narzędzi do projektowania interfejsu użytkownika i interfejsu użytkownika oraz rozwiązań serwerowych. Pozwala to na wdrażanie nowych projektów z wykorzystaniem określonych technologii i narzędzi optymalizujących pracę. W ten sposób powiększasz swoją bazę wiedzy.
  3. Profesjonalne metody projektowania
   Nasz zespół doświadczonych programistów pracuje w wysoce ustrukturyzowanym środowisku. Korzystaj z istniejących i sprawdzonych metodologii, takich jak Agile, Scrum itp., aby poprawić wydajność i ułatwić przepływ pracy między wieloma osobami i złożonymi projektami.
  4. Rozwinięta komunikacja
   Realizacja projektów informatycznych nie ogranicza się tylko do programowania. Ponadto ważne jest zdefiniowanie Twoich wymagań i celów, opracowanie specyfikacji i analiza rozwiązań. Każdy z tych kroków jest tak samo ważny jak każdy inny i każdy ma swoją własną metodologię i proces. Ponadto obowiązkiem klienta jest identyfikacja problemów i nadzorowanie przepływu pracy w celu zapewnienia sprawnej realizacji projektu.
  5. Wysokojakościowa realizacja
   Skupiamy się na pracy programistycznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie wypracować efektywne procesy wdrożeniowe i oddelegować do tego zadania najlepszych specjalistów.
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.