Zdjęcie: IT-LEAD

Software House Gdańsk

Zorganizowani i pełni pasji specjaliści, doświadczone zbierane przez lata pracy w sektora IT i innowacyjne nastawienie do programowania, to elementy wyróżniające Software House Gdańsk na tle innych firm.

Prezentowane przez nas otwarcie na świeże pomysły, a także chęć podejmowania ciekawych prób sprawia, że z dnia na dzień stajemy się coraz silniejszą branżą i zdobywamy zaufanie wielu potężnych klientów.

Bez znaczenia, czy szukasz najnowocześniejszego, szytego na miarę rozwiązania dla swojej firmy, czy po prostu korzystasz z najnowszych technologii, my potrafimy sprawnie obsłużyć każdy rodzaj zlecenia.

Podczas każdego zlecenia staramy się, aby efekt końcowy współpracy był w 100% satysfakcjonujący nie tylko dla nas, ale głównie dla Państwa. Wszelkie kody pisane są z myślą o przedstawionych nam wymaganiach i potrzebach.

 • Nasze usługi

  Jesteśmy przodującym dostawcą świadczeń projektowania i tworzenia programów na zamówienie w Gdańsku, a naszym celem jest dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości, opłacalnych rozwiązań.

  Oferujemy szereg usług, które pomagają organizacjom maksymalizować wartość ich biznesów. Nasz doświadczony team programistów współpracuje z firmami w celu opracowania niestandardowych rozwiązań programowych dostosowanych do ich konkretnych potrzeb.

  Nasi inżynierowie mają doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu złożonych rozwiązań dla dużych klientów korporacyjnych, ale tak samo dobrze współpracują z mniejszymi start-upami, które wymagają zwinnych metodologii progresu i zwinnej struktury procesów.

  • Aplikacje mobilne i webowe
  • Outsourcing doświadczonych programistów
  • Tworzenie oraz testowanie skończonych produktów
  • Product Design

  Nasza firma programistyczna w Gdańsku specjalizuje się w pisaniu aplikacji webowych, mobilnych, desktopowych oraz integracji API. Ponadto nasz team może pomóc w automatyzacji DevOps, optymalizacji chmury i usługach wdrażania.

  Zdjęcie: Nasze usługi
 • Nasze zalety

  Naszym głównym celem jest uzyskanie wysokiej wartości za sprawą, dobrze zaprojektowanym rozwiązaniom, ponieważ rozumiemy, że dobra inżynieria jest kluczem do sukcesu na dzisiejszym konkurencyjnym rynku.

  Zaangażowanie w jakość i dbałość o szczegóły, jakie zapewniamy, odbija się echem w każdym obszarze naszych usług.

  1. Jedynie możliwości najwyższej jakości
   Oferujemy szeroki zakres usług, w tym tworzenie stron internetowych, gier, programów dla przedsiębiorstw i wiele innych. Wszystkie zlecenia są wykonywane i dostarczane z wykorzystaniem najnowszych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, rzeczywistość rozszerzona i nie tylko.
  2. Komunikatywność
   W naszej firmie w Gdańsku wierzymy w bliską współpracę z naszymi klientami, aby zapewnić osiągnięcie ich celów. Mamy utalentowany zespół specjalistów, którzy będą z Tobą w stałym kontakcie, abyś w każdym momencie mógł dostosować swoją wiedzę do potrzeb, bez znaczenia, czy potrzeba Ci prostego rozwiązania, czy czegoś znacznie bardziej złożonego!
  3. Zgrany zespół profesjonalistów
   Software House Gdańsk posiada team składający się z doświadczonych programistów, którzy specjalizują się w tworzeniu aplikacji na zamówienie, mających zastosowanie w projektach od małych start-upów po duże korporacje. Oprócz dostarczania wyjątkowych możliwości zapewniamy kompleksowe wsparcie, dzięki któremu nasi klienci otrzymują maksymalną wartość ze współpracy z nami.

  Dzięki naszemu doświadczeniu w różnych językach programowania i frameworkach w połączeniu z podejściem zorientowanym na klienta charakteryzującym się przyjaznym profesjonalizmem: możesz mieć pewność, że otrzymasz pełne wsparcie niezależnie od wielkości i złożoności projektu.

  Zdjęcie: Nasze zalety
 • Aplikacje mobilne

  Za sprawą doświadczonych programistów o różnym wykształceniu i wiedzy zebranej dzięki przeprowadzonym analizom, nasza firma może stać się liderem w swojej dziedzinie w tworzeniu stron internetowych i produktów mobilnych.

  Niezależnie od tego, czy klienci potrzebują najnowocześniejszych, dostosowanych do potrzeb rozwiązań dla swojej działalności, czy po prostu posługują się najnowszymi technologiami, jesteśmy w stanie skutecznie obsłużyć wszystkie rodzaje zamówień.

  1. Innowacyjne podejście do tworzenia aplikacji mobilnych
   Jednym z głównych celów naszej firmy w Gdańsku jest pokazanie każdego kroku w procesie deweloperskim. Wykonujemy niezbędną analizę biznesową, określamy zasięg planu UX, testujemy gotowe projekty oraz wspieramy działanie produktu finalnego. Ponadto korzystamy z doświadczenia i wiedzy zgromadzonej przez lata w pracy z dziedziny IT oraz analizie rynku. To właśnie sprawia, że możemy zaprezentować produkty wysokiej jakości każdemu klientowi.
  2. Specjaliści do spraw rozwoju urządzeń przenośnych
   Specjaliści ds. rozwoju z Software House Gdańsk, to nie tylko specjaliści mogący się pochwalić dużym doświadczeniem, ale w głównej mierze zagorzali pasjonaci nowości technologicznych. Za sprawą ich zaangażowania wszystkie nasze towary są w 100% zgodne z trendami rynkowymi. Poprzez ciągłą chęć rozwoju i podejmowania ciekawych zadań zapewnia, projektom dostosowanie do klienta, jak i bezpieczeństwo w użytkowaniu.
  3. Najnowocześniejsze metody
   W naszej firmie w Gdańsku specjalizujemy się w dostarczaniu aplikacji zarówno natywnych jak i wieloplatformowych, stworzonych przy użyciu najnowszych programów, takich jak Flutte, Swift czy Kotlin. To właśnie za ich sprawą mamy pewność, że napisane kody będą działały bez większych zarzutów, a jeśli jakieś błędy się pojawią, usunięcie ich nie będzie żadnym problemem.
  Zdjęcie: Aplikacje mobilne
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Poszukujesz odpowiedniego specjalistycznego programu do Twojej firmy?

  • Analiza potrzeb oraz szacowanie budżetu projektu;
  • Wykonanie ogólnej specyfikacji technicznej;
  • Projekt, tworzenie oraz testowanie;
  • Wdrażanie specjalistycznego programu, jak i pokazywanie sposobu użytkowania;
  • Wspomaganie utrzymania, administracji oraz monitorowanie systemu;
  • Wspomaganie ogólnego rozwoju utworzonych towarów, celem uchronienia się od przypadkowych awarii.

  Wyspecjalizowaliśmy się w:

  • Aplikacjach natywnych Windows / Linux / MacOS / iOS / Android
  • Stronach webowych frontend / backend
  • Programach przeznaczonych dla sektora sprzedaży online
  • Systemach operacyjnych
  • Zabezpieczeniach wszystkich danych
  • Wyspecjalizowanych systemach sterowania
  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie
 • Proces tworzenia oprogramowania

  Określając się jako dostawca usług programistycznych w Gdańsku, w głównej uwadze skupiamy się na zapewnianiu klientom innowacyjnych sposobów technologicznych. Nasz team, którego w skład wchodzą najlepsi projektanci, przykłada szczególną uwagę, aby wypuszczać jedynie wysokojakościowe projekty.

  1. Ogólna analiza i zbieranie oczekiwań. Po zebraniu oczekiwań i udzieleniu odpowiedzi na najważniejsze pytania następuje analiza warunków. Wiarygodność umieszczenia zmontowanych elementów w produkcie końcowym jest analizowana i szczegółowo badana. Tworzony jest dokument specyfikacji preferencji. Po zakończeniu analizy wymagań programiści mogą przejść do następnego poziomu opracowywania projektu, który ma być realizowany w całym procesie opracowywania. Ten krok pomaga również firmom w oszacowaniu ogólnych kosztów.
  2. Projekt. Na tym etapie następuje stworzenie projektu produktu z dokumentacji wymagań. Pomaga on w specyfikacji niezbędnego sprzętu wymaganego do uruchomienia programu, innymi słowy wdrożenia. Pomaga również w wyraźnym określeniu ogólnej architektury produktu, przedstawiając moduły, które należy opracować, oraz ich relacje.
  3. Kodowanie. Po fazie projektowania grupa deweloperów Software House Gdańsk przechodzi do kodowania i wdrażania. Po uzyskaniu specyfikacji wymagań i dokumentów projektowych programiści mogą rozpocząć pracę. Oprócz kodowania przeprowadzają również testy jednostkowe lub modułowe w tej fazie, aby wykryć potencjalne problemy tak wcześnie, jak to możliwe.
  4. Testowanie. Ta faza ujawnia potencjalne błędy w produkcie, a jeśli występują, są one poprawiane. Oznacza to również, że oprogramowanie na tym etapie będzie podlegać ocenie ryzyka.
  5. Wdrażanie. Gdy produkt jest gotowy, pierwsza partia jest rozwijana i udostępniana publiczności — nazywa się to testami beta. Jeśli ze względu na opinie klientów wymagane są jakiekolwiek zmiany lub pojawią się błędy niezauważone podczas fazy testowania, można je poprawić i wdrożyć na tym etapie tworzenia.
  6. Konserwacja i eksploatacja. Po pomyślnym przejściu wszystkich powyższych kroków i całkowitym wprowadzeniu systemu na rynek produkt musi być nadal sprawny, dlatego też wymagana jest jego konserwacja. Obejmuje to naprawianie problemów i aktualizowanie systemów za pomocą najnowszych poprawek systemu operacyjnego lub aktualizacji używanego systemu innych firm. W przypadku znacznego wzrostu bazy użytkowników oprogramowania może być konieczne rozszerzenie w postaci dodatkowej mocy obliczeniowej, pamięci i/lub pojemności bazy danych, aby zapewnić płynne działanie systemu.
  Zdjęcie: Proces tworzenia oprogramowania
 • Co wyróżnia Software House?

  W Software House Gdańsk chcemy dostarczać oprogramowania i aplikacje na najwyższym poziomie dla wszelkich — mniejszych, bądź większych biznesów. W ten sposób pragniemy wspierać ich ogólny rozwój, ponieważ mamy świadomość, że to właśnie klienci budują naszą działalność.

  Oferowane świadczenia obejmują pisanie specjalistycznych kodów, ale także wsparcie na każdym etapie realizacji oraz doglądanie poziomu wypuszczonych produktów.

  W pracy wykorzystujemy jedynie najnowszej generacji technologie, dzięki czemu dużo łatwiej jest nam uniknąć błędów, co oszczędza zarówno czas, jak i Twoje pieniądze.

  Powołana przez nas grupa profesjonalistów charakteryzuje się doskonałym doświadczeniem, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem podczas wykonywania każdego zlecenia.

  Dołącz do nas, aby doświadczyć prawdziwej doskonałości w tworzeniu oprogramowania!

  Zdjęcie: Co wyróżnia Software House?
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.