Zdjęcie: IT-LEAD

Software House Bydgoszcz

Software House Bydgoszcz jest wiodącą firmą zajmującą się tworzeniem oprogramowania i doradztwem z siedzibą, znajdującą się w Bydgoszczy.

Przede wszystkim specjalizujemy się w dostarczaniu produktów technicznych programistycznych dla każdego odbiorcy — niezależnie od specjalizacji działalności.

Nasz zespół ekspertów składa się z przeglądających programistów, projektantów i testerów, którzy rozumieją potrzeby rynku i użytkowników oraz zajmują się tworzeniem specjalnych programów w celu osiągnięcia sukcesu.

Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami w branży i stale uczymy się i wdrażamy nowe technologie i strategie, aby zastosować, że nasze metody pozostają najlepsze na rynku.

Mamy szeroki zakres usług, w tym rozwój stron internetowych i mobilnych, rozwój systemu na zamówienie, projektowanie stron internetowych, projektowanie UX/UI, testowanie i utrzymanie i więcej.

 • Nasze usługi

  Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu oprogramowań, testowaniu i integracji systemowych. Jako firma jesteśmy zobowiązani do dostarczania usług wysokiej wartości, których potrzebują nasi klienci do ich unikalnych potrzeb.

  Korzystamy z najnowszych technologii i procesów, aby zagwarantować, że taktyki stosowane w Software House są skuteczne, bezpieczne i dostosowane do Twoich odgórnych potrzeb.

  Nasze metody są dopasowane do Ciebie i Twojego urządzenia w sposób przyjazny dla użytkownika. Dodatkowo nasza firma programistyczna w Bydgoszczy kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo. Dzięki niemu możesz bez obaw podać nam dane niezbędne do poprawnego działania produktu.

  Dostarczamy szeroką gamę produktów zaprojektowanych w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb docelowych odbiorców.

  • Aplikacje mobilne i webowe
  • Outsourcing doświadczonych programistów
  • Tworzenie oraz testowanie gotowych produktów
  • Product Design

  Wyniki projektów są kilkukrotnie przetestowane przez ekspertów na różnym poziomie z naszego zespołu, aby mieć pewność, że stworzony przez nas system jest bezbłędny. Dodatkowo przed dostarczeniem zatwierdzonego programu do odbiorców jest ono szeroko testowane, aby zapewnić bezbłędne działanie od początku do końca.

  Zdjęcie: Nasze usługi
 • Nasze zalety

  Chcemy dostarczać naszym użytkownikom najlepsze metody programistyczne, zbudowane w oparciu o najnowsze technologie i dostosowane do ich specyficznych potrzeb. Dążymy do efektywności kosztowej i koncentrujemy się na obsłudze klienta. Jest skoncentrowana i oferuje różnorodne pakiety obejmujące predefiniowane zadania i tworzenie na zamówienie wymagania.

  • Zatrudniamy zespół doświadczonych profesjonalistów i nieustannie dążymy do nienagannego poziomu znakowania i zadowolenia klienta. Software House Bydgoszcz nie ma sobie równych pod względem doświadczenia i jakości pracy i jest dumny z tego, że przez lata zbudował solidną reputację dzięki doskonałej obsłudze klienta.
  • Naszymi atutami jest rozległa wiedza na temat narzędzi do pisania kodów, systemy szyte na miarę Twoich indywidualnych wymagań i doświadczeni specjaliści, którzy rozumieją Twoje specyficzne cele biznesowe. Szczycimy się dostarczaniem niezawodnych usług przy zachowaniu najwyższych standardów rynkowych.
  • Nasi eksperci używają wyłącznie z najlepszych dostępnych narzędzi i są na bieżąco z praktykami branżowymi, trendami i narzędziami. Wykorzystując doświadczone i różnorodne zaplecze naszego personelu technicznego, jesteśmy w stanie szybko realizować złożone projekty i tworzyć wysoce zoptymalizowane produkty dla naszych klientów. Ponadto wdrażamy najnowocześniejszą technologię i języki programowania, aby pomóc Ci szybko i skutecznie spełnić wymagania.

  Naszym największym atutem jest połączenie konkurencyjnych cen i wysokich standardów jakości w trakcie procesu deweloperskiego – od wizualizacji koncepcji po dostarczenie niezawodnego towaru finalnego – gwarantujemy 100% satysfakcji klienta.

  Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij korzystać z wielu naszych korzyści!

  Zdjęcie: Nasze zalety
 • Aplikacje mobilne

  Software House Bydgoszcz oferuje szeroki wachlarz korzyści, ponieważ pragniemy oferować naszym klientom produkty i świadczenia najwyższej jakości.

  Oferowane przez nas rozwiązania mają być elastyczne, ekonomiczne i łatwe w użyciu. Świadczymy również cenne usługi doradcze, aby pomóc uzyskać najlepszy zwrot z naszej inwestycji.

  Za pomocą zwinnego podejścia, jakim kierujemy się podczas tworzenia projektów i dużej dbałości o szczegóły zapewniamy, że każde zlecenie zostanie ukończone na czas i w ramach budżetu.

  Mamy najbardziej wszechstronne podejście do tworzenia oprogramowania, koncentrując się na wykorzystaniu najnowszych technologii by dostarczania na czas.

  1. Nowoczesna technologia przy procesie tworzenia
   Stosujemy nowoczesne metody i techniki, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość wyników w każdym projekcie. Staramy się pozostać w czołówce tej szybko rozwijającej się branży, zapewniając, że wszystko, od procesu kodowania po zarządzanie zespołem, jest zgodne z najlepszymi praktykami. Wykorzystanie takich technologii w procesie aplikacji umożliwia sprawne dostarczanie produktów na czas.
  2. Doświadczony i zgrany zespół ekspertów
   W Software House Bydgoszcz jesteśmy dumni z doświadczonego personelu, który może pomóc we wszystkich Twoich potrzebach. Wszyscy nasi pracownicy bardzo dobrze znają się na swojej dziedzinie, pracowali przy wielu projektach z sektora technologicznego i posiadają niezbędne umiejętności, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla wszelkiego rodzaju projektów. Za pomocą zróżnicowanej wiedzy i doświadczeniu zespołu możemy zaoferować unikalne rozwiązania dla wszystkich Twoich projektów programistycznych.
  3. Indywidualne podejście do zleceń
   Jako jedna z nielicznych firm programistycznych w Polsce wdrożyliśmy Scrum, innowacyjną metodę zarządzania projektami dla rozwoju oprogramowania, w której postęp projektu jest zarządzany poprzez ciągłe iteracje w całym cyklu życia, tak by maksymalizacji szybkości, wydajności, dokładności i zadowolenia odbiorcy.
  Zdjęcie: Aplikacje mobilne
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Chcesz wznieść swój biznes na wyżyny doskonałości dzięki specjalnemu procesowi? Napisz do nas!

  • Analizujemy Twoje potrzeby i wymagania oraz szacujemy budżet przeznaczony na projekt;
  • Przygotowaliśmy ogólny opis techniczny;
  • Projektujemy, rozwijamy i testujemy gotowe produkty;
  • Wdrażamy specjalne programy i demonstrujemy ich użycie;
  • Zapewniamy wsparcie w zakresie utrzymania systemu, zarządzania i monitorowania;
  • Wspieramy ogólny rozwój programów chcąc uniknąć awarii.

  Specjalizujemy się w:

  • Aplikacjach natywnych Windows / Linux / MacOS / iOS / Android
  • Frontend/backend strony internetowe
  • Programy e-commerce
  • Systemy operacyjne
  • Bezpieczeństwo wszystkich danych
  • Zarządzanie systemami specjalnymi
  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie
 • Proces tworzenia oprogramowania

  Tworzenie kodu to złożony proces, który wymaga starannego planowania i wykonania. Aby finalny produkt spełniał oczekiwania, ważne jest, aby programiści oferujący usługi programistyczne w Bydgoszczy rozumieli poszczególne etapy procesu wytwarzania oprogramowania. Obejmują one projektowanie, inżynierię, rozwój, testowanie i wdrażanie. Z biegiem czasu wymagane jest również wsparcie powdrożeniowe, aby aktualizować i ulepszać istniejące aplikacje, aby spełniały potrzeby użytkowników. Dzięki zrozumieniu każdego etapu procesu i jego znaczenia dla powodzenia projektu aplikacji programiści mogą tworzyć wydajne produkty, które zaspokoją potrzeby.

  1. Wymagana ocena. Najpierw należy przeprowadzić serię analiz rynku i sesji burzy mózgów. Przed stworzeniem jakiegokolwiek programu należy przeprowadzić szczegółową analizę chcąc określić opłacalność towaru. Deweloperzy powinni definiować funkcje i usługi w taki sposób, aby konsumenci mogli je najlepiej wykorzystać, uznać za niezbędne i przydatne.
  2. Analiza oczekiwań. Na tym etapie uzgadniamy wymagania techniczne użytkownika oraz specyfikację proponowanego towaru, aby osiągnąć cele. Ta faza obejmuje szczegółowy opis każdego komponentu, zakresu, zadań rozwojowych i parametrów testowych w celu dostarczenia produktu wysokiej wartości.
  3. Projekt. Programiści z Software House Bydgoszcz opracowują specyfikację techniczną na wysokim poziomie wymaganą do pisania kodu na żądanie. Omówiono takie czynniki, jak poziom ryzyka, skład zespołu, zastosowana technologia, czas, budżet, ograniczenia projektowe, metodologia i projekt architektoniczny.
  4. Opracowanie i wdrożenie. Kod programisty jest oparty na specyfikacjach produktu i wymaganiach uzgodnionych w poprzednim kroku. Programista front-end tworzy interfejs użytkownika i back-end, a administrator bazy danych tworzy niezbędne informacje, zgodnie z procedurami i polityką firmy. Programiści w Bydgoszczy testują i weryfikują też własny kod.
  5. Testy. W fazie testów system sprawdzany jest pod kątem błędów i weryfikowane jest jego działanie przed udostępnieniem użytkownikom. Podczas tej fazy doświadczeni testerzy dokonują przeglądu funkcjonalności produktu i upewniają się, że działa on zgodnie z dokumentem analizy wymagań.
  6. Wdrożenie i utrzymanie. Jeśli system jest wolny od błędów, pracownik może wysłać je do odbiorcy. Poważny błąd wymaga aktualizacji - rozwiązaniem może być serwis.

  Nasz zespół programistów w Bydgoszczy zapewnia najlepszą obsługę i analizy. Uważamy, że interesariusze powinni polegać na informacjach, a powiązane programy są bezpieczne i działają. Staramy się być najlepszą usługą programistyczną dla klientów.

  Zdjęcie: Proces tworzenia oprogramowania
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.