Zdjęcie: IT-LEAD

Oprogramowanie na zamówienie: oferujemy opracowanie indywidualnych rozwiązań informatycznych

Nasi eksperci biorą pod uwagę wszystkie potrzeby każdego biznesu, aby stworzyć unikalny produkt. Zaproponują najlepsze rozwiązanie pod względem parametrów funkcjonalnych i technicznych dla Twojego projektu.
 • Strony firmowe / strony wizytówki / landing pages

  Opracowanie różnego rodzaju stron i serwisów internetowych dla Państwa firmy to usługa opracowania serwisu internetowego, pełnoprawnego przedstawiciela firmy w Internecie, który stanie się skutecznym narzędziem przyciągania i utrzymania klientów. Tworzymy strony internetowe o różnej funkcjonalności i złożoności, mamy duże doświadczenie w tworzeniu projektów o dużym obciążeniu.

  Gwarantujemy szybkie ładowanie stron i stabilne połączenie z serwerem, dzięki czemu Twoi klienci nie będą rozczarowani i pozostaną wierni Twojej marce. Tworzymy przejrzysty i prosty frontend dla użytkownika oraz solidny backend zapewniający stabilne działanie produktu.

  Zdjęcie: Strony firmowe / strony wizytówki / landing pages
 • Aplikacje mobilne IOS/Android

  Wdrażane przez nas aplikacje dedykowane mobilne są zawsze w zasięgu ręki Twoich klientów. Stosując narzędzia marketingowe do terminowego informowania o wyprzedażach, promocjach i rabatach, motywujemy użytkowników do zakupów. Dodatkowo zwalniamy miejsce w portfelu Twoich klientów, integrując ich kartę lojalnościową ze smartfonem, co z pewnością buduje lojalność wobec marki. Równie skutecznie możemy tworzyć wydajne aplikacje bankowe, projekty z zakresu technologii głosowych, usługi geolokalizacyjne i medialne oraz aplikacje biznesowe do użytku wewnętrznego. Nasze umiejętności i możliwości nie kończą się na tym - zawsze bierzemy pod uwagę specyfikę platformy, zastosowania produktu i jego odbiorców.

  Kiedy powinieneś preferować natywne aplikacje mobilne?

  01 Aplikacje, które są jak najbardziej zbliżone do platformy. Czyli takie, które maksymalnie wykorzystują komponenty out-of-the-box: przyciski, pola tekstowe, komponenty nawigacyjne, biblioteki do wewnętrznej interakcji z systemem itp;

  02 Aplikacje, których funkcjonalność jest bardzo różna na iOS i Androidzie. Odnosi się to do aplikacji, których kluczową cechą jest wykorzystanie funkcji specyficznych dla danej platformy, z bardzo małą ilością wspólnej logiki pomiędzy aplikacjami;

  03 Aplikacje, które są krytyczne pod względem sprzętowym (hardware), dostępności bibliotek i komunikacji niskopoziomowej. Jeśli potrzebujesz aplikacji o wysokim stopniu dostosowania, powinieneś wybrać języki natywne.

  Zdjęcie: Aplikacje mobilne IOS/Android
 • Cross-platformowe aplikacje mobilne

  Wydajna aplikacja na dwie platformy z oszczędnością do 50% Podejście cross-platformowe pozwala tworzyć aplikacje na różne platformy przy użyciu tej samej bazy kodowej, oszczędzając czas i pieniądze oraz eliminując zbędny wysiłek.

  Jakie są korzyści z aplikacji cross-platformowych?

  01 Oszczędność czasu i pieniędzy

  Podczas tworzenia aplikacji przy użyciu języków natywnych powstają dwie oddzielne aplikacje o tej samej nazwie, wyglądzie i interfejsie. Koszt rozwoju jest mierzony w spędzonych godzinach, więc używając jednego języka, można stworzyć aplikację ze wspólną bazą kodu, nieznacznie dostosowując ją do konkretnej platformy. W ten sposób można zaoszczędzić od 30 do 50 procent na kosztach i czasie.

  02 Oszczędności na wsparciu

  Częstą praktyką w tworzeniu aplikacji jest tworzenie MVP, a następnie dopracowywanie funkcjonalności i wsparcia dla aplikacji. Jest to szczególnie ważne, gdy aktualizacja systemu operacyjnego powoduje błędy. Znacznie łatwiej i taniej jest udoskonalać aplikacje, jeśli mają one wspólny fundament.

  03 Efektywne SDK

  Teraz, dzięki szybkiemu rozwojowi w oparciu o stosunkowo nowy Flutter SDK, stało się to rzeczywistością. Alternatywy dla języków natywnych próbowano już wcześniej, ale dopiero Google udało się stworzyć na tyle potężne narzędzie, by konkurować z natywnymi, a nie innymi rozwiązaniami cross-platformowymi. Główną wadą wczesnych frameworków cross-platformowych była niska wydajność i brak możliwości dostosowania aplikacji. Wraz z pojawieniem się Fluttera, ten problem nie jest już tak krytyczny. Dzięki temu możliwe było tworzenie aplikacji międzyplatformowych, które nie różniłyby się znacząco wydajnością od aplikacji natywnych.

  Zdjęcie: Cross-platformowe aplikacje mobilne
 • Zakupy online

  Zakupy w sieci już dawno przestały być czymś z kategorii futuryzmu. Według ostatnich danych, ukraiński rynek e-commerce wzrósł o 65% w ciągu ostatniego roku, co pokazuje perspektywę tej linii biznesu. Jeśli chcesz rozpocząć sprzedaż dla klientów internetowych, pomożemy Ci od samego początku zrobić wszystko jak należy, zapewniając nie tylko stworzenie sklepu internetowego pod klucz, ale także doradztwo na każdym etapie prowadzenia biznesu wyjściowego w sieci.

  Elementy składowe udanego sklepu internetowego:

  01 Design, który sprzedaje

  Ważne jest nie tylko narysowanie pięknej strony internetowej, trzeba również zadbać o to, aby była ona łatwa w użyciu. Tworzenie sklepów internetowych, które sprzedają, obejmuje harmonię projektowania i użyteczności, tutaj potrzebne jest głębokie zrozumienie psychologii klienta, jego oczekiwań i opcji zachowania na stronie.

  02 Płynność działania

  Awarie w działaniu Twojego sklepu internetowego są niewybaczalne, ponieważ za każdym razem, gdy użytkownik zamiast pożądanej strony widzi komunikat o błędzie, jest to kolejny powód, aby przejść do konkurencji. Aby Twój sklep internetowy działał stabilnie, musisz wybrać odpowiednią firmę hostingową, niezawodny CMS oraz firmę, która zapewni wsparcie techniczne dla Twojej strony. Możemy zapewnić Twojemu sklepowi internetowemu pełen zakres usług, które zapewnią mu sprawne działanie, a Twojej firmie - regularne dochody.

  03 Możliwość znalezienia dowolnego produktu

  Zawsze, gdy interesujący produkt nie został znaleziony przez potencjalnego klienta, opuszcza on strony Twojego sklepu internetowego. I jaka byłaby szkoda, gdyby produkt rzeczywiście tam był, ale nawigacja była tak chaotyczna, a system wyszukiwania nie został zaprojektowany wystarczająco dobrze, że użytkownik nie był w stanie znaleźć tego, czego szukał. Dlatego tak ważne jest, aby już na etapie prototypowania architektury sklepu internetowego, przemyśleć wszystkie kategorie sortowania produktów, filtry i wszystkie elementy, ponieważ zwiększają one sprzedaż kilkukrotnie.

  04 Szczegółowe informacje o produkcie

  Aby sprawić, że odwiedzający sklep internetowy będzie chciał kupić produkt i przekonać go, że można Ci zaufać, musisz najpierw dostarczyć na stronie internetowej dobre jakościowo i szczegółowe informacje o produkcie. Są to zdjęcia, cena towaru/usługi, opisy cech produktu, opinie klientów, informacje o sposobach płatności i dostawy.

  05 Działania marketingowe

  Aby przyciągnąć nowych klientów i zachęcić do powtórnych zakupów obecnych, należy regularnie rozwijać swoją stronę internetową. Mianowicie, przemyśl plan marketingowy ze szczegółową strategią i realizuj go krok po kroku. Obejmuje to nie tylko promocję w wyszukiwarkach (SEO), ale także reklamę kontekstową, e-mail marketing, marketing w mediach społecznościowych, aktualizację treści strony internetowej, promocje i sezonowe wyprzedaże.

  06 Dobrej jakości usługi

  Zawsze należy pamiętać, że klient nie może być niezadowolony, dlatego bardzo ważny jest dobry system informacji zwrotnej.

  Zdjęcie: Zakupy online
 • Promocja SEO

  Zdobądź najwyższe pozycje w wyszukiwarce i zwiększ zasięg użytkowników dzięki usłudze promocji stron internetowych seo. Poprzez optymalizację i tworzenie wartości zarówno dla konsumenta, jak i dla wyszukiwarki, doprowadzamy Twój projekt do TOP dla ukierunkowanych zapytań, które zawiera semantyczny rdzeń Twojej witryny i zwiększamy ruch, pozwalając Ci odzyskać koszty promocji w dłuższej perspektywie. Wraz z rosnącymi pozycjami i wzrostem świadomości marki, rośnie też zasięg Twoich odbiorców. Zdobądź zoptymalizowaną stronę internetową, która generuje przychody.

  Zdjęcie: Promocja SEO
 • Oprogramowanie na zamówienie dostosowane do specyficznych potrzeb klienta

  Tworzenie oprogramowania dedykowanego i aplikacje, które umożliwia klientowi śledzenie całego postępu projektu w czasie rzeczywistym. Nasza technologia na każdym etapie pozwala nam na elastyczne dostosowanie oprogramowania do dodatkowych i indywidualnych potrzeb klienta. Świadczymy usługi wdrożenia, wsparcia i utrzymania oprogramowania biznesowego. Nasz zespół specjalistów jest odpowiedzialny za przeprowadzanie w czasie rzeczywistym analizy biznesowej i technicznej poprzez określenie indywidualnych wymagań klienta zapewnia optymalizację i integrację oprogramowania z systemami informatycznymi już wykorzystywanymi w firmie. Celem jest stworzenie oprogramowania na zamówienie opartego na najnowszej technologii, zbudowanego według najwyższych standardów.

  Zdjęcie: Oprogramowanie na zamówienie dostosowane do specyficznych potrzeb klienta

Opinie

Współpraca z IT-Lead stworzyła najbardziej pozytywne wrażenie o tej firmie.

Już na etapie oceny oferty na stworzenie strony internetowej firma okazała się profesjonalna i bardzo uważnie podchodziła do przygotowania projektu. 

Następnie uwzględniono wszystkie nasze życzenia i przedstawiono racjonalne propozycje optymalizacji. 

Wszystkie zadania zostały wykonane perfekcyjnie, w przewidzianym czasie. 

Nasza firma jest bardzo zadowolona z rezultatów i planuje kontynuować współpracę z IT-Lead w przyszłości. 

Jakub Paśniczek
Fin Asi, CEO

Specjalne oprogramowanie zostało stworzone dla naszej firmy i opracowane przez IT-Lead. To oprogramowanie zostało stworzone specjalnie na nasze zamówienie, więc idealnie pasowało do wszystkich parametrów, które wcześniej zostały szczegółowo omówione z zespołem programistów.

Wywiązywanie się z zobowiązań umownych oraz dotychczasowe pozytywne doświadczenia współpracy pozwalają nam zarekomendować firmę IT-Lead jako profesjonalnego i rzetelnego partnera na rynku IT, posiadającego niezbędne doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę.

Marcin Żmudzki
Fastep Fulfillment, Sales Manager

Dziękujemy firmie IT-Lead za profesjonalizm specjalistów i ich podejście do rozwiązywania zadań.

Możemy śmiało polecić usługi outstaffing, ponieważ wielokrotnie przekonaliśmy się, że firma ta zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów z odpowiednim wykształceniem i dużym doświadczeniem. 

Osobno chcielibyśmy również podziękować działowi obsługi klienta, ponieważ zawsze otrzymywaliśmy szybkie wsparcie i odpowiedzi na wszystkie nasze pytania.

Serhii Sheiko
Fastep, General Manager

Mieliśmy szczęście współpracować z IT-Lead i byliśmy całkowicie zadowoleni z rezultatu.

Nasza firma zdecydowała się na outsourcing części naszego projektu, dzięki temu zoptymalizowaliśmy nasze działania i obniżyliśmy koszty zatrudnienia. Zespół IT-Lead był w pełni zaangażowany w zarządzanie przekazanymi nam procesami biznesowymi i wykonał doskonałą pracę.

Yevgeniya Shukshina
SMU-2, CEO
Zdjęcie: Czy wiesz dokładnie, czego potrzebujesz?
Czy wiesz dokładnie, czego potrzebujesz?
Twoje odpowiedzi pomogą nam oszacować koszt projektu w jak najkrótszym czasie.
Umów się na wizytę
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zostaw wniosek
Wypełnij formularz, a nasi menedżerowie wkrótce się z Tobą skontaktują.
Zdjęcie: Ok
Dziękujemy za wiadomość!
Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe.
Zdjęcie: Error
Zawieść!
Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.